2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre hoteluri în Austria
Alpii Kitzbuhel Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Pension Sonnwend Scor din comentarii: 10

„Ne-a plăcut absolut tot. Locatia este superba, peisajul unul de vis de pe balcon, sunetul râului care trece prin fata pensiunii este liniștitor. Totul este la superlativ. Curatenie, o pensiune rustica, proprietarii pensiunii foarte drăguți si tineri, foarte primitori. Micul dejun a fost foarte bun si bogat, chiar si pentru cei mici sunt cereale, iaurt, lapte, sucuri, ceaiuri. Am apreciat ca desi am ajuns după ora normala de checkin adica ora 21:00, la receptie dânșii ne-au lăsai cheile cu un bilețel si 2-3 bomboane sa ne îndulcim. Foarte drăguț din partea lor. 👍 👍”

• Pension Appartments Christoph Scor din comentarii: 9

„Curățenie exemplară,gazde foarte deschise, glumete și amabile. Exista o chicineta unde îți poți face când vrei cafea sau ceai. Zona este liniștită , iar peisajul este absolut superb”

• Sportpension Therese Scor din comentarii: 8

„Totul era curat și spațios. Dar nu exista decit o masa și un scaun. Doua paturi mici.”

• Pension Sonnhof Scor din comentarii: 10

„Mic dejunul excelent. Gazda priioare. Locatia ok.”

• Haus Tenk Scor din comentarii: 9

„Doamna, șefa... o doamna prietenoasă, foarte atenta la nevoile noastre! Mic dejun extraordinar!”

• Gästehaus Johanna Scor din comentarii: 5

„Personal amabil”

• Gasthof Haidbach Scor din comentarii: 10

„Locație excelentă pentru nevoile nostre. Curățenie. Pat confortabil. Micul dejun a fost diversificat, am avut ce mânca. Recomandăm această cazare.”

• Pension Oberbräu Scor din comentarii: 10

„Cacaua si ochiurile proaspete de la micul dejun, parcarea generoasa, locatia ultracentrala si linistea.”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Alpii Kitzbuhel

pe baza a 27.623 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com