2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Tajlandia – opinie o hotelach
Koh Phangan Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Jak poprzednio, lokalizacja, czystość, ogólnie wszystko w hostelu było super”

• „Klimat miejsca”

• „Otoczenie jest cudowne! Rano budzi śpiew ptaków dochodzący z ogrodu. W ogrodzie jest pełno cudownych roślin, latają motyle. 2 minuty spacerem od hotelu jest cudowna plaża, na której poczujesz się jak w raju. Obsługa to cudowni ludzie, bardzo uczynni. Aby umilić twój pobyt przygotowują darmowe śniadanie.”

• High Life Bungalow Ocena: 10

„Sympatyczny, czysty domek, z widokiem na ogród ale też na morze, super dodatki był hamak. Domek miał wszystko czego potrzebowaliśmy. Klimatyzacja działała bez zarzutu. Personel bardzo sympatyczny, pomógł nam z zakupem biletów na prom - całość trwała 15 minut, super! Mieliśmy zejście bezpośrednie do plaży. I ten basen - cudowny, szczególnie przy zachodzie słońca. Bardzo polecamy!”

• „Fajny widok z domku. Pokój czysty i wygodny. Klimatyczny bar i restauracja na terenie obiektu. Na plaży przy ośrodku Panie wykonują tajski masaż i był zaskakująco bardzo dobry - polecam! Niezła lokalizacja - blisko 7/11 i smacznych knajp.”

• „Piękna plaża , super basen z widokiem , fajna opcja śniadania w pokoju”

• „Bardzo dobry resort z plażą, restauracją, barem, masażem na miejscu i salonem mani/pedi. Można korzystać z basenu należącego do hotelu obok. W zasadzie można by w ogóle nie wychodzić w terenu hotelu, ponieważ zapewniono wszystko, czego można potrzebować do wypoczynku. Dodatkowym plusem były urocze kotki, które czasem mnie odwiedzały w domku ;) Zapewnione są ręczniki plażowe, jest możliwość zrobienia prania a obsługa jest bardzo dobra i pomocna.”

• „Widok z domku z basenem Wb8 był wspaniały, przewyższenia które trzeba pokonać by dostać się do willi to żaden problem. Często na trasie można spotkać warany, mieszkają pod domkami położonymi nad basenem. Domek urządzony w stylu tajskim, w drewnie, niesamowity klimat, łóżko duże i wygodne, pokój sprzątany codziennie, klimatyzacja, ręczniki, podstawowe kosmetyki, lodówka, czajnik, kawa, herbata, woda. Obsługa serwisowa przemiła i uśmiechnięta. Wschód z domku, zachód z plaży. Na życzenie pod domek wozi melex. Na dole przy plaży 3 baseny, resort na tyle duży że nie widać ludzi. Wzdłuż plaży mnóstwo knajp, polecam barakudę z bbq za 390 thb, krewetki porażka. Warto wybrać się na hot pot do jao jom bbq. Jeżeli zakupy to tylko w sobotę od 17:00 na walking street market.”

• Baan Kiao Ocena: 10

„Bardzo miła i pomocna obsługa”

• „Spędziliśmy w tym obiekcie 8 nocy i byliśmy zakwaterowani we wspaniałej willi z basenem (nr 114). Lokalizacja willi była rewelacyjna - blisko recepcji, restauracji ze śniadaniami, głównych basenów i zejścia na plażę. Sama willa była przestronna, a basen (infinity) był znakomity z widokiem jak z pocztówki. Warto zaznaczyć, że w tej konkretnej willi baseny (płytszy i głębszy) są odrobinę inne niż w przypadku większości pozostałych willi - idealne przy pobycie z dzieckiem. Płytszy jest na tyle płytki, że nie trzeba się stresować przy dziecku które nie umie pływać. W willi znajomych basen dla dzieci był głębszy. Personel - na medal. Wszyscy pomocni, mili i uśmiechnięci. Śniadania różnorodne. Plaża jak z bajki. W obiekcie są przewyższenia, ale od samego wejścia na teren obiektu jeżdżą melexy (buggy), które zawożą gości pod sam pokój. I tak samo w drugą stronę. Korzystaliśmy również z hotelowego transferu do portu w Thong Sala - bardzo komfortowo i punktualnie. Dookoła resortu jest mnóstwo restauracji, food court, 7 eleven i dużo życia a jednocześnie jest bardzo urokliwie i klimatycznie. Polecam tę część wyspy.”