2. Κροατία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Κροατία κριτικές ξενοδοχείων
Continental Croatia Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Guest House Končar Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν μια χαρά και κυρίως η τοποθεσία!!!!!»

• A8 b&b Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό να μας εξυπηρετήσει σε ότι χρειαζομασταν. Σε καθημερινή βάση μας ρωτούσαν για καθαρές πετσέτες και εάν χρειαζόμαστε οτιδήποτε. Όμορφο κατάλυμα στο κέντρο της πόλης και πολύ εύκολα προσβάσιμο. Καθαρά και ήσυχη τοποθεσία.»

• B&B Cool Centre Zagreb Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσια πολυ καλη»

• House Biba & Leona Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το 9,6 που εχει το καταλυμμα στις αξιολογησεις ισως και να το αδικει. Το μονο που θα συμπληρωσω απ οσα καλα γραφουν οσοι φιλοξενηθηκαν εκει, ειναι οτι τετοιον υπνο με τοση ησυχια την νυχτα και τοσο ομορφο ξύπνημα απο το κελάηδημα των κοτσυφιων δεν εχω ξανακανει στην ζωη μου. Ειλικρινης αξιολόγηση χωρις υπερβολες.»

• Villa Zrina Βαθμολογία σχολίων: 7

«Καθαριότητα»

• Guesthouse Kod mosta Βαθμολογία σχολίων: 6

«Ωραία Τοποθεσία δίπλα στο ποτάμι και ευχάριστο προσωπικό αν και χρειάζονται να μάθουν την αγγλική γλώσσα»

• House Ana Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το προσωπικό ήταν ευχάριστο και εξυπηρετικό. Τα δωμάτια άνετο, καθαρά, σε όμορφη τοποθεσία και μόλις 5' με αυτοκίνητο από τη λίμνη Plitvice..»

• Neno Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το δωμάτιο ξεπέρασε τις προσδοκίες μας ο οικοδεσπότης ήταν πολύ εξυπηρετικός, μας έδωσε πετσέτες που δεν συμπεριλαμβάνονταν στην τιμή της κράτησης μας.»

• Arena Rooms Zagreb Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ καλή τοποθεσία, το parking μπροστά στο σπίτι.»

• Rooms Florek & Florica Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετικό από κάθε άποψη! Πολύ άνετο, καθαρό, στο κέντρο της πόλης, ησυχία στο δωμάτιο. Πολύ σύγχρονο και λειτουργικό. Οι ιδιοκτήτες είναι πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί.»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Continental Croatia

βάσει 215.205 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com