2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Czechy – opinie o hotelach
Rudawy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „śniadanie dobre . super obiekt do zatrzymania się na jedną noc.”

• „Wspaniały ,odrestaurowany z dużą starannością obiekt .Położony wśród zieleni z widokiem na góry.Duże udogodnienie to czynna cały dień restauracja .Znakomite miejsce na wycieczki rowerowe i piesze .Polecam”

• Parkhotel Sokolov Ocena: 10

„Fahny hotel, pięknie położony, cisza i spokój, dobre śniadanie.”

• Hotel Green House Ocena: 10

„Śniadania bardzo dobre, 3 zestawy do wyboru.”

• Pension U Johnů Ocena: 9

„Bardzo miła obsługa pyszne jedzenie. Szefostwo bardzo sympatyczne.”

• „Ciche, spokojne miejsce ze specyficzną atmosferą, doskonały punkt wypadowy na pobliskie malownicze szlaki piesze i rowerowe oraz via ferraty, znakomite zdrowe śniadania, możliwość wypożyczenia sprzętu wspinaczkowego i rowerów.”

• Hotel Camelot Ocena: 10

„Świetne miejsce do wypoczynku, idealna baza wypadowa do Czeskiej Szwajcarii, my byliśmy na rowerach, super ścieżki rowerowe.na pewno wrócimy Świetna obsługa, bardzo dobre jedzenie w restauracji. Pokoje duże, czyste, nowe.”

• Hotel Ostrov Ocena: 8

„Piękna okolica, cisza i spokój, wspaniałe widoki z okna. Możliwości wielu wycieczek- łatwiejsze i trudniejsze trasy- do wyboru. Na dalsze wycieczki z dojazdem potrzebny samochód. Nasz pobyt był jeszcze przed sezonem a więc w okolicy zamknięte gospody, restauracje i sklepy.”

• „Hotel położony w spokojnej okolicy przy lesie , często można zobaczyć sarenki. W hotelu duża dbałość o szczegóły . Bardzo czysto.”

• Hotel Bohemia Ocena: 5

„Czysty pokój i bezpłatny parking”