Kvarner Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo ładne, duże i komfortowe pokoje, ogromny plus za 2 łazienki co przy 4-osobowej rodzinie jest bardzo wygodne. Dla chcących gotować aneks kuchenny z potrzebnym wyposażeniem. Obsługa bardzo miła i pomocna, najlepsza jaką spotkaliśmy w jakimkolwiek hotelu! Śniadania bardzo smaczne, duży wybór produktów ciepłych i zimnych. Ogólnie gorąco polecam😊”

• „Wyśmienite”

• Kul IN Ablana Ocena: 9

„Miejsce ciche piękne... surowe w sensie jak na innej planecie . Takiej Chorwacji nie widziałem mimo że to mój 5 raz. Nie ma tu zbyt wiele roślinności i miejsc na lądzie do zwiedzania za to widoki na ten surowy krajobraz cisza .brak turystów i wygodne naprawdę miejsca do plażowania pozwolą odpoczac. Polecam na ramantyczny wyjazd bez dzieci.”

• „Wszystko ok”

• „Fajny domek”

• „Lokalizacja super, śniadanie bardzo dobre, miła obsługa.”

• Hotel Ruža Ocena: 9

„Bardzo dobre śnadanie,wybór dość duży jak na taki mały obiekt,świeże produkty stale uzupełniane. Świetna lokalizacja,tylko pas zieleni oddziela hotel od promenady i morza.”

• „Wszystko naprawdę na dobrym poziomie, personel bardzo miły i pomocny. Śniadania i obiadokolacje smaczne. Duzy plus to mleka i jedzenie dla dzieci. Lokalizacja kapitalna.”

• Casa Rada Ocena: 10

„Wszystko, fajna miejscówka, super gospodarze, wszystko na plus”

• Hotel Stanger Ocena: 9

„Bardzo udany wypoczynek. Miła obsługa i dobre sniadania”