3. Област Кюстендил отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Област Кюстендил Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• „Обслужване ,стаи,спа.“

• Guesthouse The Rock Оценка от отзивите: 10

„Намира се близо до центъра, наблизо има баничарница където правят много вкусни мекици и банички. Малкият басейн е разкошен. Персоналът е вежлив и много услужлив.“

• Къща за гости Ангелкови Оценка от отзивите: 9

„Прекрсно разположение, чистота,конфорт. Любелзни домакини.“

• Apartment Daiv Оценка от отзивите: 10

„В апартамента има всичко необходимо. Кухнята е напълно оборудвана. Много е чисто и леглата са изключително удобни. Прекрасна гледка. Много любезни домакини.“

• Комплекс Тихият Кът Оценка от отзивите: 8

„Изключително любезен персонал,бяхме посрещнати и изпратени с усмивка! Наложи се да сменим резервираната стая по наше желание,за което персоналът ни съдейства и промяната беше направена веднага. Кухнята в ресторанта е много,много вкусна.Храната беше едно от най-хубавите неща в комплекса. Мястото е направено с много любов и старание!“

• Къща за гости Диневи Оценка от отзивите: 9

„На много удобно място. Стаите към парка, тихи за почивка. Оборудвана кухня и столова.“

• Къща за гости Коларски Оценка от отзивите: 8

„Леглото е удобно. Хубав изглед. В къщата текат ремонтни дейности, но не са ни притеснили.“

• Стаи за гости Върбите Оценка от отзивите: 5

„Хора планини въздух и вода“

• KATERINA guest house Оценка от отзивите: 10

„Къща за гости Катерина е идеалното място за семейна почивка. На първо място ни впечатли колко е чисто и поддържано. Къщата е много просторна и е помислено за всичко, което може да е необходимо по време на престоя, включително и преносима бебешка кошара. Влюбихме се в атмосферата на къщата, уюта на стаите, външното пространство и спокойствието, което се усеща. Направихме си страхотна разходка до Рилския манастир, който е на около 30-40 минути път с кола. Домакините са много усмихнати и отзивчиви хора. Силно препоръчвам!“

• Guesthouse Juli Оценка от отзивите: 7

„Цената е добра за настаняване на цяло семейство. Препоръчвам смяна на спалнята и подмяна на кухненските шкафове.Така мненията на бъдещите посетители ще бъдат с по-високи оценки.“

30 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Област Кюстендил

въз основа на 7 643 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com