2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
езеро Комо Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Palace Hotel Lake Como Оценка от отзивите: 10

„Чудесна атмосфера, отзивчив персонал и страхотно местоположение! Перфектен хотел!“

• Avenue Boutique Hotel Оценка от отзивите: 10

„Чисто, уютно, любезен персонал.“

• Hotel Montecodeno Оценка от отзивите: 10

„Много приятен хотел с малки, но удобни стаи. Единственото, което ми липсваше в стаята е стол. Много мил и усмихнат персонал. На няколко минути от пристанището на ферибота и на около 10 минути от гарата. Разнообразието на закуската ни изненада приятно! Може да се остави багажа на съхранение!“

• Hotel Paradiso Como Оценка от отзивите: 10

„Хотела е повече от чудесен,невероятна гледка,качествена храна. Собственика направи голям жест към нас и ни даде напълно безплатно стая с гледка към езерото. Изключително луксозно и модерно обзавеждане! Благодарим ви и до нови срещи!“

• Albergo Ristorante Grigna Оценка от отзивите: 10

„Локация, чистота и дружелюбен персонал“

• Albergo Firenze Оценка от отзивите: 10

„Всичко е перфектно! Нямам забележки! Местоположение, чистота, комфорт, тишина,въпреки централното разположение. Бих го избрала при следващо посещение.“

• Park Hotel Abbadia Оценка от отзивите: 10

„Закуската беше обилна и много вкусна. Локацията е много добра и достъпна.“

• Lake Como Beach Hostel Оценка от отзивите: 10

„Уникална атмосфера и красива гледка към езерото. Създадена е невероятна приятелска обстановка с помещение за забавления, кухня,бар и всички необходими удобства в стаите. Чудесно е за по-дълга почивка.“

• Hotel Villa San Fedele Оценка от отзивите: 9

„Приветлив персонал, винтидж вид, но с всички удобства, Добро разположение. Страхотна закуска.“

• Hotel Olivedo Оценка от отзивите: 7

„Локацията и персоналът бяха прекрасни“

30-те най-добри хотела в езеро Комо

въз основа на 183 574 отзива за хотели на Booking.com