2. Comentarii despre hoteluri în Franţa
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Languedoc-Roussillon
Languedoc-Roussillon Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• WAYA à Domaine Saint Domingue Scor din comentarii: 10

„Super”

• „Camera mare. Foarte curat. Personal amabil. Mic dejun bun.”

• „Gazda deosebit de amabilă. Apartamentul se află la etajul vilei, este curat, iar baia este comună, amplasată la același nivel și dotată cu produse de toaletă. Micul dejun este compus din produse de patiserie, suc și cafea, toate foarte bune.”

• Casa Del Castell Scor din comentarii: 1

„Nada”

• mas feuillade logement partagé Scor din comentarii: 10

„Mi-a plăcut ospilitatea.”

• Mas Saint-Ange Scor din comentarii: 10

„O cazare cocheta intr-o zona pitoreasca (din cauza lucrarilor la soseaua principala am avut ocazia sa vedem o localitate autentica cu cei mai multi iepuri pe care i-am vazut in libertate) cu gazde super amabile, o piscina excelenta pentru refacerea dupa un drum lung, camera curata, parcare spatioasa in curte inchisa si un mic dejun delicios cu produse naturale.”

• A l'Orée Des Vignes Scor din comentarii: 9

„-”

• Chambre de charme Scor din comentarii: 10

„daca esti cu masina, e foarte aproape de Carcassonne inclusiv Cavanac e un orasel foarte placut si linistit”

• 1 Chambre, 1 P'tit dèj', 1 Sourire Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este foarte bine situat, la 5 min.de mers pe jos de centru. Curatenia este impecabila, paturile foarte comode, dispui de balcon si de o bucatarie mica dar bine echipata, loc de parcare, aer conditionat. Gazda, Filip, îți pune la dispoziție toate informațiile necesare pentru un sejur desăvârșit - recomandari de locuri de vizitat, restaurante, mijloace de transport, rute. Este definitiv de preferat aceasta cazare, în locul unui hotel. Din partea noastră nota 10 plus. Recomandam calduros Montpellier ca destinație de vacanță: oraș foarte frumos, centrul este mare și foarte romantic, străduțe mici unde te poți plimba ziua întreaga, bouticuri, oameni foarte caldurosi și zâmbitori, ceea ce te impresionează este numărul mare al teraselor și cafenelelor, pline la orice ora din zi. O minunata atmosfera relaxanta de vacanță!”

• Villa Miramar Frontignan Scor din comentarii: 1

„Nimic”