2. Ισπανία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ισπανία κριτικές ξενοδοχείων
Λανθαρότε Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• La Isla y el Mar, Hotel Boutique Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το ξενοδοχείο μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις.Κάναμε κράτηση τη junior suite και ήρθαμε για κάποιες μέρες ξεκούρασης μετά το γάμο μας.Όταν οι υπεύθυνοι έμαθαν πως ήταν το ταξίδι του μέλιτος έκαναν τα πάντα για να μας μείνει αξέχαστο.Αρχικά μας αναβάθμισαν το δωμάτιο, ενώ τους είχα ζητήσει να έχει όμορφη θέα, μας πρόσφεραν τη superior suite η οποία εκτός από το sea view διέθετε και ιδιωτικό jacuzzi. Μας καλωσόρισαν στο δωμάτιο με ενα εξαιρετικό μπουκάλι τοπικό κρασί και ένα πεντανόστιμο brownie συνοδευόμενα από μια κάρτα ευχών. Η πισίνα (αν κ μικρή σε μεγεθος)ήταν ωραία όπως και το περιβάλλον στο pool bar ήταν χαλαρωτικό και ευχάριστο.Τα cocktail ήταν πολύ ωραία κ για το τέλος άφησα το φαγητό το οποίο ήταν εξαιρετικό από κάθε άποψη!!!Το πρωινό είχε μεγάλη ποικιλία κ το βραδινό ήταν υψηλού επιπέδου με διαφορετικά πιάτα κάθε μέρα κ διαφορετικές θεματικές ενότητες στο buffet.Θα ξεχωρίσω τη βραδιά sushi που μου έχει μείνει αξέχαστη.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα & θα ξαναπάμε με την πρώτη ευκαιρία.Ευχαριστούμε για όλα.»

• Seaside Los Jameos Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τέλειο πρωινό Εξαιρετικός περιβάλλοντας χώρος Πολύ κοντά στο αεροδρόμιο Πολύ ευγενικό προσωπικό»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Λανθαρότε

βάσει 94.274 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com