2. Vietnam hodnocení hotelů
Lao Cai Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Huy Trung Homestay Průměrné hodnocení: 10

„Umisteni, hezke ubytovani“

• Sapa's Soul Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo skvělé. Personál byl velice milý, přátelský a cítili jsme se zde opravdu fajn. Poskytli nám transport ze Sapy a zpět, zařídili nám spojení do Hanoje a výlet s místními do hor. Ubytování leží na krásném místě s výhledem na rýžová pole! Skvěle tady také vaří, snídaně, večeře, naprosto vše… Je zde skvělá atmosféra, kterou doplňují všude kolem běhající štěňátka!“

• H'mong Eco House Průměrné hodnocení: 10

„Majitel Chu je neskutečně milý a ochotný člověk, který dělá společně s jeho rodinou z tohoto ubytování něco extra. Neskutečně dobrý poměr “cena x výkon” - pohodlná postel, krásné prostřední v údolí kousek od města Sapa. Výborné snídaně. Chu je ochotný zajistit snad cokoliv: treking po Sapě za zlomek ceny, kterou vám nabídnou jinde. Můžete si půjčit skútr na výlety po okolí. Navíc nám zajistil autobus do další destinace, opět za cca 50 % ceny, kterou najdete na internetu. Mohu jen doporučit.“

• Miku's House Průměrné hodnocení: 7

„Mezi rýžovými políčky. Sprcha i záchody. Moc příjemný klid…“

• Lanh Sapa Homestay Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování v rodině, dobrá snídaně a večeře.“

• Mekhoo & Zizi Sapa Homestay Průměrné hodnocení: 9

„Dobré výchozí místo na výlety, hned u silnice půjčují motorky. Mají levná a dobrá jídla :)“

• Sapa Tatu Homestay Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování se skvělou majitelkou i výhledem. Velké a čisté pokoje s teplou vodou a pohodlnou peřinou. Ke snídani omeleta nebo polévka. Majitelka nás tam nechala, dokud jsme potřebovali. Velmi doporučuji.“

• Pavi garden Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milý a nápomocný majitel. Vyhřívaná matrace (v zimnim obdobi značka ideál!). Pěkný výhled na místní krajinu přes velké okno pokoje. A skvělá lokace pro okolní trek/hike.“

• Hmong house Sapa Průměrné hodnocení: 10

„Nejlepsi rodinna vecere jakou clovek muze zazit ve Vietnamu. Jidlo bylo uzasne. Sue je naprosto skvela hostitelka a naprosto hodny a skromný clovek. Vyhled z nasi chaticky byl dechberouci a diky vyhrivane a pohodlne postely se nam uzasne spalo. Vesnicky zivot jak ma byt. Pokud chce clovek zazit Sapu takovou jaka doopravdy je, musi vypadnout z nalesteneho mesta a zkusit prespat par dni na vesnici. Jeden z nejlepších zazitku z cele nasi cesty po Vietnamu. Dekujeme!“

• Surelee Homestay Průměrné hodnocení: 9

„Nádherné prostředí, v růžových polickach, rodinná atmosféra, velmi dobra cena, všechno pití si platíte, ( snidane) ale to je pochopitelné. Nám se moc líbilo a děkujeme.“