2. Grčija - komentarji o hotelih
  3. Lasithi - komentarji o hotelih
Lasithi Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• El Greco Hotel Ocena: 9

“Lega hotela je izvrstna, na plaži. Hrana je bila dobra.”

• Bellevue Suites Ocena: 10

“Vse: nastanitev, gostiteljica, razgled, dostopnost, parkirišče, okolica ...”

• “Razgled na morje je bil čudovit. Velika terasa. Prostorni studio.”

• “Moderno urejen in izredno čist apartma s prekrasnim pogledom na mesto Sitia.Prijazna gostiteljica,ki je poskrbela,da je bilo naše bivanje prijetno in da smo se dobro počutili vseh 14 dni.Priporočam!”

• “Mirna lokacija ob morju. Konec junija nobene gneče. Ker ni pihalo ni bilo surferjev in smo imeli plažo samo zase. Odličen apartma s pralnim strojem in prijetno teraso. Nobenega vrveža in sproščeno vzdušje. V baru lahko naročite zajtrk, testenine in pico. Če bomo na Kreti se vsekakor še vrnemo.”

• Villa Italiana Ocena: 10

“Apartma sredi vrta. Odlična lokacija za raziskovanje okolice. Mirno, čisto, prijetna terasa. Sobi veliki,prav tako dnevni prostor.”

• “Prijazno osebje, vsakdanje urejanje sobe, bližina domače restavracije z okusno hrano”

• Mirtos Hotel Ocena: 10

“Gospa Jana nam je ustvarila zelo prijetno in prijazno vzdušje s svojim pristnim nasmehom in mnogimi koristnimi informacijami. Nadvse odličen zajtrk. Lepo vzdrževan hotel. Priporočamo!”

• Villa Xenia Ocena: 10

“Elpida naju je izredno prijazno sprejela, kljub temu, da sva prispela ob treh ponoči. V apartmaju naju je pričakala dobrodošlica za zajtrk, v hladilniku voda, pivo, sok. Apartma zelo udoben, zunaj velika terasa s pogledom na morje in hribe. Lokacija zelo mirna. Parkirišče ob hiši. V mestu kar nekaj trgovin z lokalnimi izdelki, veliko dobrih tavern in odlična slaščičarna. Še kdaj nasvidenje Xenia in Elpida. Priporočam! Antonija - Slovenija”

Najboljših 30 hotelov - Lasithi

na podlagi 38.565 mnenj gostov na Booking.com