3. Lacjum – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Lacjum Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament przewyższył moje oczekiwania. Czysto, przestronnie. Blisko fajne knajpki, sklepy i przystanki komunikacji miejskiej, chociaż do centrum na piechotę też nie jest daleko. Gospodarze przemili i bardzo pomocni. Polecam”

• Le Scalette Ocena: 9

„Fajne miejsce w bardzo dobrej lokalizacji. Bardzo cicho. Świetny taras”

• Mc - San Lorenzo Ocena: 10

„Bardzo dobry kontakt z właścicielką. Super miejsce na wypad z przyjaciółmi czy rodziną. Udogodnienia zgodne z opisem. Blisko do sklepu. Przystanek autobusowy kilka kroków od apartamentu. Super!”

• „Apartament wygodny i komfortowy, jest wszystko, czego potrzeba podczas pobytu w Rzymie (nawet parasole). Gospodarz bardzo elastyczny, mogliśmy zameldować się ok. południa; dobrze wytłumaczył, jak poruszać się komunikacją miejską do najważniejszych atrakcji. Lokalizacja doskonała, widać z balkonu mury Watykanu. Posiłki można przyrządzać samodzielnie, dobrze wyposażona kuchnia i korzystać z oferty licznych lokali. Pan Aurelio udzielił cennych wskazówek, gdzie dobrze zjeść. Łóżka wygodne, dobra kawa do kawiarki, było super!”

• „Przestronny, klimatyzacja”

• „W centrum miasta.”

• „W obiekcie jest dużo miejsca, kuchnia jest świetnie wyposażona no i lokalizacja jest świetna - Nie daleko od centrum a na tej samej uliczce jest mnóstwo klimatycznych knajpek”

• „Wszystko w porządku”

• „Bardzo dobra lokalizacja (np. 10 min pieszo do Schodów Hiszpańskich), umożliwiająca zwiedzanie centrum bez potrzeby korzystania z komunikacji. W apartamencie było wszystko co potrzebne. Spokojna okolica.”

• „Pięknie urządzony, czyściutki i wygodny apartament ze wspólnym tarasem”