2. Recenzije hotela u državi ITA
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Lacio
Lacio Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• „Lokacija apartmana je super,dobra povezanost sa gradom. Tramvajem br. 8 stizete do trga Venezia,odakle mozete sve atrakcije obici peske. Rim je neverovatan grad.”

• VaticanoDreamSuite Ocena gostiju: 10

„Odličan smeštaj, za svaku preporuku. Ponovo bi odabrali za boravak u Rimu.”

• „Savršeno! Pre svega lokacija je odlična. Glavna stanica u Rimu stanica Termini na 5 minuta od stana. Centralno smešten, sve atrakcije dostupne bez prevoza. U proseku trebalo nam je nekih 25-30 min do svake veće atrakcije, laganim korakom. Prelepa terasa koja nam je odlično poslužila da odmorimo u podne ili uveče nakon nekoliko sati obilaska. Osoblje veoma ljubazno, bili su nam uvek dostupni za svaka naša pitanja i izašli su nam u susret sa svakim zahtevom.”

• Alloggio Turistico Trastevere Ocena gostiju: 10

„Apartman za svaku preporuku. Cist, odlicno opremljen, na dobroj poziciji da sve znamenitosti mozes obici peske. Vlasnik odlican.”

• 3House Ocena gostiju: 7

„Lokacija je dobra U blizini mnogih znamenitosti Ispred zgrade staje nekoliko bus linija gradskog prevoza”

• Gordon's Apartment Ocena gostiju: 10

„Lokacija, sadržaj...domacin je odvojio vreme da nam pokaze na mapi najbitnije destinacije u gradu”

• Vicolo Cellini Ocena gostiju: 10

„Lokacija fantastična! Domaćin jako ljubazan i izlazi u susret za sve! Apartman prostran, 2 spavace sobe i dnevna.”

• Casa galletti Ocena gostiju: 7

„Lako smo se dogovorili sa vlasnikom, stan je opremljen kao na slikama, ok lokacija.”

• Suite dei Consoli Ocena gostiju: 10

„Prekrasen udoben stan,mnogu komoten i premnogu cist,odlicen za dva para ,najgolemata prednost e sto metroto e samo na 2 min odenje peshki i za kratko ste do site znamenitosti.”

• Il Forte Apartment Ocena gostiju: 9

„Apartman je veoma lep i komforan, ukusno opremljen, kreveti udobni, kupatilo prostrano. Terasa za uživanje, uz cvrkut ptica ujutro, idealan za pušače zbog prelepe terase. Mi smo malo vremena provele u apartmanu, tokom celog dana bile smo na turističkim lokalititetima i ispunio je naša očekivanja. Odličan! Malo je udaljen od centra ali je gradski prevoz solidno saobraćao. Stanica i supermarket su vrlo blizu. Domaćini su veoma ljubazni. Pozdrav za Lisu i Alessandra”