2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Lleida Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Santuari Průměrné hodnocení: 9

„Mily personální, krásný výhled na město, příjemná snídaně“

• Alberg Taull Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování v horách, klid, velmi milá paní majitelka, postel velmi pohodlá.“

• Hotel Goya Průměrné hodnocení: 8

„Velmi ochotný pán na recepci, i když neuměl vůbec anglicky tak jsme se domluvili. Pokoj čistý, stejně tak i koupelna. V noci byl klid.“

• Hotel Restaurant Les Brases Průměrné hodnocení: 10

„Krasne misto v horach, milý personal, výborná snidane. Poměr ceny a kvality na 1“

• Hotel Terradets Průměrné hodnocení: 8

„Poloha hotelu vedle hlavní/vytížené silnice nebyla uvnitř hotelu patrná. Krásný výhled z hotelového bazénu a terasy na místní okolí. Oceňuji možnost výběru stravování v místním bistru nebo restauraci podle nálady a chuti.“

• Hotel Ibis Styles Lleida Torrefarrera Průměrné hodnocení: 5

„Lokalita u dálnice pro nás byla velmi výhodná, jelikož jsme hned ráno pokračovali do Barcelony.“

• RVHotels Tuca Průměrné hodnocení: 6

„Okolí hotelu“

• Hotel Andria Průměrné hodnocení: 7

„Přijeli jsme na motorkách a pohodlně zaparkovali na dvoře. Velmi pohodlné postele. Dobrá snídaně s čerstvým džusem z pomerančů.“

• Casa Leonardo Průměrné hodnocení: 10

„Velmi vkusně a viditelně s láskou zařízený dům. Důraz na udržitelnou spotřebu - velké dózy se sprchovým gelem l’Occitane, umyvadlo na senzor. Výborná večeře i snídaně! Sympatická majitelka“

• Camping Alta Ribagorça Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milá a vstřícná paní na recepci, nejspíš paní majitelka. Nic nebyl problém. Nabídla nám uschování cenných věci během našich výletů. Super, doporučuji!“