3. Liguria – opinie o hotelach
Liguria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko”

• Hotel Riviera Ocena: 10

„Miejsce spełniło wszystkie moje oczekiwania. Polecam😉”

• „Wygodny pokój , dobrze wyposażony . Nieszczelne okno co wpływało na hałas w pokoju .”

• Marathon Hostel Ocena: 8

„Pokój był czysty i duży , łóżka były wygodne , klimatyzacja sprawna”

• AlbergoTeatro Ocena: 7

„Uprzejmy personel. Pani pożyczyła adapter do gniazdka”

• „Świetna lokalizacja, z widokiem na port. Pokój spełniający potrzeby. Dobre śniadania”

• „Hotel odwiedziliśmy specjalnie ze względu na jego architekturę. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dokonanej przez właścicieli renowacji pełnej szacunku dla historii tego obiektu. Pokoje były bardzo eleganckie i wygodne, całkowicie nowe. Piękny widok z tarasu. Znakomite śniadania w przepięknej jadalni z widokiem na Portofino, gdzie można się poczuć jak w filmie. Pogoda nie pozwoliła nam na korzystanie z basenu. Nie byliśmy też w barze/restauracji na dole, ale wyglądała ona bardzo zachęcająco a personel był uśmiechnięty i profesjonalny. Wspaniałe doświadczenie i myślę, że chętnie spędzilibyśmy dłuższy urlop w hotelu Torre Fara, zwłaszcza że jest wspaniałą bazą wypadową zarówno do odwiedzenia Cinque Terre jak i Genui.”

• La medievale 1 Ocena: 10

„Obiekt, położony w pięknej Włoskiej wiosce. Bardzo czysty pokój, łazienka oraz cały dom z którego również mogliśmy korzystać np.( jadalnia, kuchnia, salon), bezpłatny parking niedaleko domu, bardzo piękny i zielony taras na którym grilowaliśmy razem z właścicielem. Bardzo, bardzo miły i przyjemny wyjazd. Bardzo polecamy razem z mężem :)”

• Casa Zafferano Ocena: 10

„Polecam z czystym sumieniem. Mili właściciele, bardzo czyste oraz duże mieszkanie. Pyszne śniadania, serwowane w ogrodzie. Bardzo dobra baza do zwiedzania Ligurii.”

• Hotel Astoria Ocena: 10

„Długo szukałam w Genui hotelu, który spełniałby nasze oczekiwania tj. dobrej lokalizacji w odległości spaceru od historycznego centrum, możliwości zaparkowania oraz historycznej architektury i ładnego pokoju. Hotel Astoria spełnił wszystkie te oczekiwania- to pięknie odnowiony stary budynek z zachowaną starą windą. Bardzo uprzejmy i pomocny personel. Bardzo polecam”