2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Liguria
Liguria Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• My Way Home Scor din comentarii: 9

„Curatenie Relatia cu gazda, indicatii de Self Check-in Comfort”

• H11 [Lux Ariston] Sanremo - Centro Scor din comentarii: 8

„Localitatea este frumoasa.”

• CasaViva - Family Home in Santa with AC Scor din comentarii: 10

„Totul”

• „Totul a fost wow,efectiv nu este nimic negativ de spus.Iar gestul proprietarului de a lasa o sticla de vin si chestii de ronțăit este jos pălăria 🙏🏼🫶Sigur o sa mai revenim”

• Appartamento Tolemaide Scor din comentarii: 10

„Locul de amplasare, aproape de gara Brignole, suoermarket mare Coop la 500 m,”

• „Încă de la început Matt mi-a lăsat o impresie foarte bună.Am putut face check in mai devreme, ceea ce a contat pentru mine și familia mea(2 adulti si 2 copii).Apartamentul e situat la parter,care este dotat cu absolut tot,foarte curat și internet disponibil.La primirea și predarea apartamentului nu a fost nimeni,totul a decurs foarte bine ,prin mesaje.Parcare privată ,e mare ,situată în fața apartamentului.Am primit inclusiv si 2 cafele si apă la frigider,ceea ce ne-a surprins din nou.Noi am fost foarte mulțumiți,cu siguranță vom reveni.Am fost plăcut surprins de această locație. Recomand cu incredere.Multumesc încă o dată. Cu respect😉🙋‍♂️”

• La Casa di Renata by PortofinoVacanze Scor din comentarii: 8

„Priveliștea este foarte frumoasă liniștită vedere la mare”

• San Lorenzo Central Apartment Scor din comentarii: 9

„Totul”

• ZEN HOUSE Scor din comentarii: 7

„Locația este perfectă: ajungeți de la aeroport 1. cu autobuzul Airlink, la coborârea din acesta luați liftul și traversați prin pasarelă ca să luați apoi autobuz nr. 1 și coborâți la Aquarium (2,20 euro de persoana cu bilet achiziționat de la automatul din aeroport) sau 2. cu Volabus (10 euro de persoană), coborâți la Piazza Principe și mergeți pe jos. Prima variantă vă scoate mai aproape de locație. Din aceeași stație puteți lua Hip-Hop autobuz turistic și tot acolo găsiți și Info point turistic. Locația este foarte aproape de un Carrefour Express. Proprietarul este extrem de amabil, politicos și de mare ajutor dacă ai nelămuriri. Acesta are și un ajutor/administrator: Abdul. Cu cel din urmă vorbiți pentru predat cheile sau lăsat gunoiul. Studioul se află la primul nivel al clădirii. Camera de dormit este foarte spațioasă, are două paturi matrimoniale, deci se pot caza 2 cupluri sau 4 persoane fără să se simtă înghesuiți. Lenjeria curată. Există prosoape suficiente la baie, apă caldă fără probleme, feon și wc dotat cu un bideu. Bucătăria are plită de gătit și hotă, frigider, tacâmuri și farfurii, pahare, o singură tigaie, o singură oală, o strecurătoare de paste.”

• Suite Terrace in Pigna - Sanremo Scor din comentarii: 1

„Nimic”