2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Lika-Senj County
Lika-Senj County Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Rooms Marijanović Plitvice Scor din comentarii: 8

„Locația.”

• B&B Plitvica Hill Scor din comentarii: 10

„Mi-a placut totul”

• Grand Lakes Rooms Scor din comentarii: 10

„Hotelul oferă o experiență remarcabilă, combinând confortul cu un serviciu excelent. Camera a fost curată și bine întreținută, iar personalul a fost extrem de amabil și prompt. Facilitățile sunt moderne și bine întreținute. Recomand cu căldură acest hotel pentru oricine caută calitate și ospitalitate de top!”

• Pansion Danica Scor din comentarii: 10

„Curat, liniste, loc parcare gratuit, aproape de Cascadele de la Plitvice, Poarta 1. Vila are si restaurant cu produse foarte gustoase.”

• Guesthouse Franjkovic Scor din comentarii: 10

„Totul a fost superb ,va multumim .”

• Guest House Adrijana Scor din comentarii: 10

„Cazarea a fost excelenta, curtea mare si frumos aranjata, locul de parcare este langa casa iar terasa de afara iti da posibilitatea sa stai pana tarziu la un gratar.”

• House Mara Scor din comentarii: 10

„Gazda primitoare si foarte amabila, intr o locatie linistita si frumoasa, aproape de lacurile Plitvice, cu parcare gratuita. Dimineata erai servit cu cafea sau ceai. Recomand.”

• B&B Lady of the Lake Scor din comentarii: 9

„Locatia este frumoasa, in mijlocul padurii, are o curte mare, cu locuri amenajate sa poti sta in aer curat, parcare asigurata fara cost suplimentar, gazde amabile. Locatie este la 2km de intrarea 2 la lacurile Plitvice. Camere curate si frumos mobilate,”

• B&B Plitvica Lodge Scor din comentarii: 10

„Gazde foarte amabile, foarte curat in camera, aranjament elegant, ne-au pregatit o cina delicioasa si diversificata, desi am avut cerinte speciale (fara lactate, fara carne). Locatia este foarte foarte aproape de intrarea din parc. Biletele online si locatia cazarii au fost reteta ideala sa vizitam parcul in tihna, pe jos. Ca sfat, mergeti prima data la cascada mare, pe jos pana la P2 apoi vaporasul inapoi la P3. Parcul este o zona minunata pe Pamant.”

• Guest House Lisina Scor din comentarii: 9

„amplasare minunata, curte ingrijita”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Lika-Senj County

pe baza a 84.134 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com