2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Lika-Senj County
Lika-Senj County Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• B&B Lady of the Lake Scor din comentarii: 9

„Locatia este frumoasa, in mijlocul padurii, are o curte mare, cu locuri amenajate sa poti sta in aer curat, parcare asigurata fara cost suplimentar, gazde amabile. Locatie este la 2km de intrarea 2 la lacurile Plitvice. Camere curate si frumos mobilate,”

• Guest House Adrijana Scor din comentarii: 10

„Cazarea a fost excelenta, curtea mare si frumos aranjata, locul de parcare este langa casa iar terasa de afara iti da posibilitatea sa stai pana tarziu la un gratar.”

• Rooms Marijanović Plitvice Scor din comentarii: 8

„Locația.”

• Guesthouse Family Bosnic Scor din comentarii: 10

„O locatie excelenta de vizitat lacurile si gazdele au fost de nota 100?”

• House Nada Scor din comentarii: 10

„Este situata intr-o zona superba, in apropierea E1,curatenia,parcare”

• Golden Lakes Rooms Scor din comentarii: 10

„Curățenie, personal amabil, liniște.”

• Pansion Danica Scor din comentarii: 10

„Curat, liniste, loc parcare gratuit, aproape de Cascadele de la Plitvice, Poarta 1. Vila are si restaurant cu produse foarte gustoase.”

• Guest house Leka Scor din comentarii: 9

„Camera a fost foarte spatioasa, patul cofortabil si totul foarte foarte curat. Exista o masuta joasa si doua scaune tip taburet, plus un dulap. Baia a fost foarte curata si bine utilata. Gazda a fost foarte primitoare cu toate ca nu vorbea engleza. In ciuda acestui fapt, ne-am inteles foarte bine. In ciuda faptului ca se afla langa o sosea circulata (cu limita de viteza de 80 - deci galagioasa) si zgomotul masinilor se auzea destul de tare, ne-am odihnit foarte bine datorita patului confortabil. Locatia aproape de Parcul National Plitvice (fotografiile atasate sunt de acolo).”

• Lazy Bear Scor din comentarii: 5

„Amplasare ok fata de parcul natural. Pozitie buna la o strada secundara, usor de gasit.”

• Rooms Vanteo Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect.Cazare ca la un hotel de 4 stele. Curatenie impecabila,camera foarte frumoasa ,baie superba.”