2. Португалия отзиви за хотели
  3. Португалия отзиви за хотели
Lisbon Region Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Ramada by Wyndham Lisbon Оценка от отзивите: 9

„Хотелът се намира точно до станция на метрото.Точно до хотела се намира център Olaias plaza, от който могат да се купят хранителни продукти и напитки, има и зона за кафе. Локацията е много добра, лесно може да се стигне до централната част на града. В стаята беше много чисто и всеки ден се почистваше. Бих отседнала отново.“

• Hotel Gat Rossio Оценка от отзивите: 8

„Чисто, удобна централна локация, до гарата.“

• Real Caparica Hotel Оценка от отзивите: 6

„Местоположението е добро, близо до плажа и автобусна спирка. Персонала е много любезен и услужлив. Чистотата е на добро ниво.“

• Hotel ibis Lisboa Alfragide Оценка от отзивите: 10

„Препоръчвам хотела. Всеки ден се почистваше стаята, персоналът беше много любезен. Закуската беше отлична. Местоположението също е добро, но не съм ползвала градски транспорт, а кола под наем. Време от летището до хотела - около 20-25 минути с кола, а до центъра 25-30 минути.“

• Grand Almirante by Homing Оценка от отзивите: 7

„Апартаментът беше изключително голям и просторен. Кухнята беше голяма и удобна. В близост до апартамента има хубави заведения и супермаркети.“

• Hotel Luena Оценка от отзивите: 8

„Симпатично хотелче на добро място, на крачка от метростанция. Чисто, добре обзаведени стаи.“

• The Vintage Hotel & Spa Lisbon Оценка от отзивите: 9

„Персоналът е чудесен, създаде ни усещане за дом и приятелства“

• Hotel Sao Mamede Оценка от отзивите: 7

„Хареса ни местоположението.“

• Apt Lumineux Terrasse Principe Real Оценка от отзивите: 10

„Терасата е уникална“

• Hotel INN Rossio Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше коректно, настаняване,почистване. Местоположението е абсолютно топ, 2 минути до гара Росио откъдето се тръгва за Синтра. Почиства се всеки ден,чиста удобна стая с малка тераса. Може да се оставят куфари при късен полет. А транспорта до летището е само с един автобус. Малко неудобство е вратата на банята,която не може да осигури уединение.“