2. Португалия отзиви за хотели
  3. Португалия отзиви за хотели
Lisbon Region Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• The Albuquerque Suites Оценка от отзивите: 8

„Всичко беше супер,на 30 мин пеша от централната част,спокойно ,тихо и уютно.“

• Pensao Nova Goa Оценка от отзивите: 9

„Хотела е на страхотно място. На 50 метра от метро станция Росио и на 100 метра от централните забележителности. От него се тръгва и по централната пешеходна улица. Имаше и включена безплатна закуска, която не сме очаквали. Скромна е, но какво му трябва на човек - кафе и сандвич. След като освободихме хотела си оставихме багажа на рецепция безплатно, което също е жест към гостите.“

• Wallis São Bento Оценка от отзивите: 3

„Единственото положително нещо беше близостта до метростанция Rato“

• MàHouse GuestHouse Оценка от отзивите: 7

„Локацията беша много добра, наблизо има всичко необходимо, много близо до метрото. Домакинът беше много отзивчив, изключително любезен. След напускане се наложи да оставим багажа си и не ни таксува.“

• Paradouro Оценка от отзивите: 9

„Беше чисто, персоналът беше любезен, гледката от стаята и локацията бяха супер.“

• Flores Guest House Оценка от отзивите: 8

„Разположението в квартала“

• Estrela de Arganil - Luis Simões & Conceição, Lda Оценка от отзивите: 9

„Отзивчив персонал, чистота (всеки ден се почиства стаята), сменят се всеки ден хавлиите“

• Palacio das Especiarias Оценка от отзивите: 10

„Точно в центъра на града, Прекрасна закуска с жива музика. Гостите се чувстват като принцове и принцеси. Персонала е прекрасен, даже ни настаниха в още по-голяма стая за последните 2 дни. Изумителен хотел!“

• Wallis Rato Оценка от отзивите: 7

„Хотела е с добро местоположение в непосредствена близост до метростанция Rato.Бюджетен вариант за кратък престой.“

• The Indy House by LovelyStay Оценка от отзивите: 8

„Локацията на къщата беше идеална. Обстановката беше ориенталска - може би от там идва и наименованието ѝ (точно това ни впечатли най-много)! През престоят ни нямаше никакъв персонал - може би такава е идеята…предвид това , че всичко се извършваше онлайн…Стаята беше чиста , практична и удобна , като изключим факта , че беше малко тясна и прозорците не се отваряха. Кухнята беше изцяло оборудвана с всичко необходимо. Имаше и безплатно кафе.“

30 -те най-добри Bed and Breakfast и гостоприемници в Lisbon Region

въз основа на 402 062 отзива за Bed and Breakfast и гостоприемници Booking.com