2. Πορτογαλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Πορτογαλία κριτικές ξενοδοχείων
Lisbon Region Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Hotel Gat Rossio Βαθμολογία σχολίων: 9

«Μου άρεσε η τοποθεσία και η εργονομικότητα του δωματίου. Ακόμα το προσωπικό ήταν πολύ βοηθητικό!»

• Hotel Dom Carlos Liberty Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία είναι ιδανική, καθώς το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κοντά στο μετρό. Το δωμάτιο πολύ καθαρό, το πρωινό πλούσιο σε ποικιλία και το προσωπικό πολύ ευγενικό.»

• Masa Hotel 5 de Outubro Βαθμολογία σχολίων: 8

«Καθαριότητα στα δωμάτια»

• Hotel ibis Lisboa Saldanha Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία και καθαριότητα»

• Hotel Nacional Βαθμολογία σχολίων: 7

«Μύριζε καθαριότητα το μπάνιο όταν μπήκαμε.»

• Empire Lisbon Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καλό και πλούσιο. ίσως θα ήθελα να ήταν λιγότερο βιομηχανοποιημένο. Πιο φρέσκοι χυμοί, παρασκευές. Πολύ εξυπηρετικοί και ευχάριστοι οι εργαζόμενοι στο πρωινό και γενικά. Αν και όχι στο ιστορικό κέντρο, πολύ καλά συνδεδεμένο με το Μετρό ακριβώς έξω απ΄το ξενοδοχείο και σε 4 στάσεις είσαι στην καρδιά της Λισαβόνας. Πολύ άνετο δωμάτιο με μεγάλη άνεση χώρου και σαλονάκι και άνετα κρεβάτια. Ωραίο μεγάλο μπάνιο.»

• Lisboa 85 Suites & Apartments by RIDAN Hotels Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία κοντά σε μετρο,άνετο κρεβάτι,ωραίο πρωινό,πολύ ευγενικό το προσωπικό!»

• TURIM Terreiro do Paço Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσια.»

• Urban Garden Hostel Βαθμολογία σχολίων: 7

«Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό. Ο κοινός χώρος ήταν πολύ όμορφος, υπήρχε δωρεάν καφές και μαφιν το πρωί μέχρι τις 11.»

• Lisbon Top Hostel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Μείναμε για ένα βράδυ σε ιδιωτικό δωμάτιο και με ιδιωτικό μπανιο στο hostel. Δεν έχω ξανά μεινει σε hostel. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και προσεγμένο , η κυρία που μας υποδέχθηκε παρά πολύ γλυκιά και εξυπηρετική. Θα μπορούσε να έχει λίγο καλύτερη ηχομόνωση ίσως αλλά δεν γνωρίζω και πως είναι σε αλλά hostel. Η τοποθεσια αρκετά καλή. Η τιμή θεωρώ πως ήταν λιγάκι τσιμπημένη για hostel αλλά και πάλι θα το πρότεινα σίγουρα για τα δεδομένα της περιοχής .»