2. Πορτογαλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Πορτογαλία κριτικές ξενοδοχείων
Lisbon Region Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Amoreiras Studios Βαθμολογία σχολίων: 3

«Έφτασα αργά και δεν μπορουσα να βρω άλλο κατάλυμα και αναγκάστηκα έμεινα σε αυτό»

• Costa Castle Apartment Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία του δωματίου ήταν πολύ καλή βολικό με δύο δωμάτια και κουζίνα»

• Alegria Center Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαρό κ άνετο δωμάτιο σε ωραία περιοχή κ πολύ κοντά στην πόλη!η ιδιοκτήτρια πολλή εξυπηρετική κ πολλή καλή μαζί μας ιδιαίτερα την τελευταία μέρα που ήταν πολύ αργά ή πτήση μας!.ας φιλοξένησε κ μας βοήθησε πολύ !!!»

• Canto do 28, Typical Apartment Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ο Federico ήταν εξαιρετικός οικοδεσπότης, μας βοήθησε πάρα πολύ. Το σπίτι έχει μια υπέροχη διακόσμηση και σε κάνει να νιώθεις ευπρόσδεκτος. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική.»

• JOIVY Chiado Self Check-In 2-BR Flat with Parking Βαθμολογία σχολίων: 9

«Είναι σε πολύ καλή τοποθεσία. Έχεις εύκολη πρόσβαση παντού. Είναι ευρύχωρο διαμέρισμα .»

• VIP Executive Eden Aparthotel Βαθμολογία σχολίων: 4

«Κεντρική τοποθεσία»

• Almaria - Officina Real Apartments | Chiado Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν υπέροχο ! Πεντακάθαρο ! Καθαρίζουμε κάθε μέρα ! Το πρωί έφερναν έξω από την πόρτα ζεστό ψωμί και αλλά σφολιατοειδή ! Επιπλέον από την προηγούμενη ημέρα είχαν αφήσει στο ψυγείο αυγά , τυρί , αλλαντικά , μέλι , μαρμελάδα και φρούτα ! Τοποθεσία πολύ βολική ! Σε κεντρικό σημείο , κοντά σε όλα ! Αν ξανά επισκεφτούμε τη πόλη σίγουρα θα μείνουμε εκεί πάλι !»

• LovelyStay - Charming Douradoures I Βαθμολογία σχολίων: 5

«Η τοποθεσία»

• Pilar - Alfama River View Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν ευρύχωρο και φωτεινό και η κουζινα είχε ωραία θέα»

• Lisbon Serviced Apartments - Avenida Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία, άνεση.»