2. Comentarii despre hoteluri în Portugalia
  3. Comentarii despre hoteluri în Portugalia
Lisbon Region Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• „Curat,s au schimbat zilnic prosoapele, s au pus consumabile la baie, s a luat gunoiul.De cum intri in cladire miroase a curatenie.Bucataria este utilata Este aproape de 2 statii de metrou ,accesul in cladire se face pe baza de cod , la robotul din receptie se face check in ul f usor , daca nu l ati facut online. Si cand ajungeti doar bagati nr rezervarii si urmati pasii ca sa primiti codul de acces in apartament.Recomand , usor si de ajuns in piatetele centrale la pas.”

• Lisbon Serviced Apartments - Estrela Scor din comentarii: 10

„Locația. Curățenia”

• Lisbon views by Innkeeper Scor din comentarii: 10

„Totul”

• „Locatia pozitionata foarte bine, cu multe optiuni de transport, restaurante si magazine.”

• Tagus Life Areeiro Scor din comentarii: 9

„Locație spațioasă și luminoasa la etajul 8 al unui bloc aflat foarte aproape de metrou. Se ajunge foarte ușor în toate punctele de interes ale orașului. Supermarket în apropiere. Apartamentul este dotat cu tot ce ai nevoie (mai puțin cafea, deși exista un aparat de cafea). Gazda a fost foarte drăguță și ne-a oferit toate informațiile solicitate.”

• Grape Harbor Prata Apartments Scor din comentarii: 10

„Locatie deosebita , central, langa zona pietonala. personal amabil , mic dejun OK. Camera spatioasa, zona linistita. Acces la parcare subterana usor accesibila~150m de locatie.”

• „- Proprietari foarte amabili. Ne-au asteptat la locatie desi am ajuns seara destul de tarziu. - Locatie buna. In apropiere sunt multe restaurante, magazine etc. Statie de autobuz chiar langa bloc. Aprox 10 min pana la plaja. - Bucutarie utilata cu tot ce ai nevoie, inclusiv aparat de cafea.”

• By the Palace - Ajuda Apartments Scor din comentarii: 10

„Curat, utilat,liniste , perfect pentru un sejur de 7 zile”

• Legendary Lisboa Suites Scor din comentarii: 7

„LOCATIE, CURATENIE, CAMERA MARE”

• Lapa III Lisbon apartment Scor din comentarii: 9

„Apartamentul este foarte bun și terasa nemaipomenita, chiar eram ingrijorata deoarece vazusem un punctaj mic de la un turist, se pare ca unii oameni doresc sa găseasca conditți de 5 stele la un preț mai mic decât la hostels, pentru pretul platit este perfect, nu exista mirosuri neplăcute cum am citit, este liniste, gazda ne-a așteptat 2 ore pâna am găsit locația, ne rătăcisem, cel mai simplu este să luați un uber de la aeroport este foarte bun la pret, noi la plecare spre aeroport așa am procedat!!”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Lisbon Region

pe baza a 390.936 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com