3. Lombardie hodnocení hotelů
Lombardie Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Leonardo Da Vinci Průměrné hodnocení: 9

„Výborně jídlo a nejlepší lokalita“

• HOTEL VITTORIA Průměrné hodnocení: 10

„Personál velice vstřícný a ochotný. Zejména pro nás jako motorkáře bylo příjemným překvapením, že majitel je také motorkář. Ochotně nám zaparkoval motorku v podzemní garáži. Snídaně super, pokoje také a jako bonus bazén!“

• Hotel Villa Trieste Průměrné hodnocení: 10

„Poloha hotelu v blizkosti centra a lanovky“

• Hotel Cinque Giornate Průměrné hodnocení: 9

„Čistota a velmi ochotný personál“

• Albergo Ristorante Grigna Průměrné hodnocení: 7

„Velmi dobrá lokalita pro mé potřeby, vstřícný a milý personál, zejména v restauraci. Skvělá kuchyně a velmi dobrá snídaně. Vše bylo čisté a parkování v podzemní garáži je také předností. Mým cílem bylo Muzeum Moto Guzzi a to je od ubytování jen asi 5 minut pěšky podchodem pod kolejemi nádraží.“

• Hostel Colours Průměrné hodnocení: 1

„Vůbec nic!!! NECHUTNÉ!!! Objednaný zcela jiný pokoj, který by odpovídal ceně. To co jsme dostali, byl bordel, prach, špína a prostě zcela nechutný pokoj. Po vstupu jsme šli zeptat na recepci, že to není ten pokoj, který jsme rezervovali. A je tam bordel, špína a atd…. Tak recepční řekl, že jiný pokoj nemá. Myslím si, že nejsme nároční, jen jsme chtěli něco čistého na přespání. Toto k tomu mělo hodně daleko. Na záchod i lehnout si do postele bychom se štítili 🤮 pokoj k zblití 🤢🤮“

• Hotel Excelsior San Marco Průměrné hodnocení: 9

„Hotel si vybírám opakovaně. Obvykle je tam ticho (pokoje do dvora). Pokojový servis výborný. Snídaně jsou už od 6.30 hod. a nabídka je velká.“

• Neo Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Čistý a pěkný hotel, výborná snídaně, milý personál. Kousek od hotelu je velice dobře zásobený supermarket v případě potřeby.“

• Hi! Ostello Milano Průměrné hodnocení: 8

„Líbilo se mi, jak byl čistý, udržovaný. :-)“

• Hotel Città Dei Mille Průměrné hodnocení: 9

„Snídaně dostatečná“