3. Lombardia – opinie o hotelach
Lombardia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Siena Ocena: 10

„Przestronne, czyste pokoje. Blisko Centrum. Całodobowa recepcja.”

• Albergo Dongo Ocena: 10

„Serdecznie polecam dla wszystkich którzy cenią sobie spokój, ciszę i poekne widoki. Hotel posiada również rowery na wynajem co jest dużym plusem oraz restauracje z pysznym jedzeniem :)”

• „Czysto, wygodne łóżka, śniadania poprawne, lokalizacja ok, w miarę blisko do dworca 10 min pieszo, łóżka codziennie ścielone i codziennie zmieniana pościel oraz ręczniki”

• „garaż podziemny fajna sprawa zwłaszcza podczas burzy”

• Hotel Valganna Ocena: 4

„Blisko stacji kolejowej”

• „Lokalizacja, w pełni wyposażona kuchnia.”

• „Dobre cappuccino na mleku sojowym robione przez obsługę podczas śniadania”

• „Domek spełnił nasze wszystkie oczekiwania :) czysto, schludne, czuliśmy się jak w domu! Cudowny taras, widoki na Garda Lake. Bliskość do jeziora :) Nasza opiekunka Susanna przesympatyczna i bardzo pomocna osoba! :)”

• „Co za lokalizacja! Samo centrum Bellagio, mieliśmy widok z balkoniku na Como i ryneczek. Pokój na ostatnim piętrze, nieduży, z łazienką i szafą. Dostępna suszarka do włosów. Sprzątane co 2 dni, jest naprawdę czysto. Właścicielka prowadzi na dole restauracje, nie udało nam się skorzystać i mimo, że mówi tylko po włosku, udało się dogadać, a nawet pożyczyć otwieracz do wina :) przemiła osoba! Polecam na zwiedzanie Como.”

• Hotel La Fiorita Ocena: 8

„Taras”