2. Indonésie hodnocení hotelů
  3. Indonésie hodnocení hotelů
Lombok Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Ponte Villas Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo jedním slovem krása! Ubytování se nachází kousek od přístavu, cca 10 minut od přístavu pěšky. Ubytování nenachází přímo na pláži, ale malý kousek od ní. Je to opravdu pár kroků. Hotel má svoji vyhrazenou část na pláži, s lehátky a barem na pláži. Pokoje jsou krásné, postel pohodlná, vybavené vším co potřebujete. TV s Netflixem, trezor, krásná venkovní koupelna, vždy čisté ručníky, venkovní posezení před pokoji a věšák na mokré prádlo. Večer je v areálu klid, bez hudby a ruchu z hlavní cesty, bez rušení jinými lidmi z bytování. Krásně se vyspíte až do rána. Ráno vás čeká skvělá snídaně s výbornou kávou! Nejlepší snídaně co jsem v Indonesii měl. Dále je možné si v ubytování půjčit kola za rozumnou cenu. Možné si v ubytování nechat kufry. Bazén je také parádní. Wifi, klimatizace v pořádku. Opravdu krásné ubytování s milým personálem.“

• Lombok Stanley Garden Villas Průměrné hodnocení: 9

„Krásná zahrada, Příjemný personál. Výborný bazén.“

• Bale Kebon Rangsot Průměrné hodnocení: 10

„Úžasný lidé, nádherné moderních prostředí uprostřed džungle, boží snídaně“

• Tír na nÓg Beachfront Resort Průměrné hodnocení: 10

„Úplně nejlepší ubytko. Líbilo se mi vše. Vřele doporučuji“

• Ora Villas Gili Meno Průměrné hodnocení: 10

„Krásné prostředí, skvělé západy slunce, želvy hned u břehu. Pokoj jsme dostali dříve než bylo moné“

• Lutwala Bungalows and Private Villa Průměrné hodnocení: 10

„Blízko moře, klidná lokalita, krásné prostředí. Ubytování bylo prostorné a pěkné.“

• Salabose Cottages Průměrné hodnocení: 9

„Jednoduché, ale funkční, skvělá restaurace a mily personal“

• Alwi Villa Gili Trawangan Průměrné hodnocení: 8

„Skvělý personál. Vynikající snídaně. Klid, ráno nebyla slyšet mešita.“

• Dolce Magia Průměrné hodnocení: 10

„Super personál, nápomocný úplně se vším, vyhověl v čemkoliv jsme potřebovali. Rychlá komunikace přes whatsapp i ve večerních hodinách.“

• Bambu Cottages Průměrné hodnocení: 10

„Neskutečná lokalita. Hlavně pro milovníky želv. Přátelsky personál, pro který nic není problém, Protože vy mate dovolenou. Ideální místo pro východ slunce a pet minut v docházce od západu slunce. Nádherný pokoj i koupelna. Moc dobra snídaně.“