2. Francja – opinie o hotelach
  3. Lotaryngia – opinie o hotelach
Lotaryngia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecem!!! bezpłatny parking, miły personel. Wszytsko było ok”

• „Pokój był schludny”

• Hôtel du Parc Ocena: 6

„Dobra lokalizacja, obsługa ok, śniadanie ok, czysty pokój.”

• „Obiekt dość niesamowity bo to prawdziwy pałac, dobrze odnowiony z nowoczesną aranżacją pomieszczeń. Komfortowe pokoje. bardzo sympatyczny personel. Na miejscu restauracja oferująca dobrą kuchnie jak przystało na Francję:) Przyzwoite ceny dobry wybór dań. Śniadanie w przestronnej słonecznej jadalni z dużym wyborem produktów obsługiwane przez bardzo miłą panią, która chętnie rozpieszczała nas świeżymi sokami oraz jajkami przygotowanymi na nasze życzenie:) Dziękujemy za gościnność:)”

• Le XV Ocena: 8

„Dobra lokalizacja, czytelne wskazówki dotyczące zameldowania, świetnie wyposażony apartament. Miejsce parkingowe w pobliżu mieszkania.”

• „Jak za tą cenę, to lokal jak najbardziej odpowiedni. wszystko zgodne z opisem.”

• „Bardzo wygodny automat przy wejściu, który wita gości zamiast recepcjonisty. Jest możliwość samodzielnie zameldować się o każdej porze dnia i nocy. Wielki wybór na śniadanie.”

• „Fajne, nowoczesne pokoje, duży parking, dobra lokalizacja. Pokoje od strony zieleni. Cisza i spokój.”

• ACE Hôtel Metz Ocena: 10

„Bardzo miła obsługa, jedzenie smaczne i wszędzie czysto. Polecam”

• „Stosunek ceny do jakości właściwy 🤣”