2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria
  3. Comentarii despre case de vacanță în Loveci
Loveci Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartament Varosha LUXURY Scor din comentarii: 10

„O locație foarte bine organizată și cu tot ce ai nevoie , utilată modern, foarte spațioase camerele și excelent amenajate”

• „Spatioasa casa, am fost 2 familii cu 4 copii in total, am avut loc foarte bine cu totii”

• Tanya's House Scor din comentarii: 10

„Locatia, animalele.”

• Old City Square Apartment Scor din comentarii: 7

„Marimea apartamentului si peisajul exterior.”

• Apartament Varosha LUXURY Scor din comentarii: 10

„Super central! Și foarte frumos!”

• Elena Scor din comentarii: 4

„locația”

• Апартамент Барок 2 Scor din comentarii: 10

„Un apartament foarte bine amplasat, exact in centrul orasului cu parcare chiar in fata cladirii. Orasul trebuie vizitat neaparat, gazda este foarte primitoare iar apartamentul este foarte curat si bine utilat. Vom reveni cu placere.”

• Къща за гости Дъга Scor din comentarii: 8

„Cel mai mult ne-a placut spatiul din curte, piscina, raul din spatele casutelor, linistea,lucrurile de care copii se pot bucura: trambulina, leagan, hamac. Un loc real de liniste si intimitate. Personalul foarte amabil, vorbeste engleza foarte bine si s-a preocupat sa avem cele necesare unei sederi comfortabile, inclusiv patut pentru bebelus. Foarte serviabil si amabil. Din observatiile mele spatiul este in curs de amenajare/ imbunatatire si voi urmari cu interes acest aspect, deoarece mi-as dori sa revenim in urmatorii ani. Asadar ceea ce nu ne-a placut acum, poate in viitor se vor indrepta.”

• Mansarda Romantica Scor din comentarii: 7

„Pozitia centrala”

• Апартамент Барок Scor din comentarii: 10

„Poziționare, curățenie din camere, relația cu proprietarul, totul a fost perfect.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Loveci

pe baza a 1.865 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com