2. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ιταλία κριτικές ξενοδοχείων
Lucca Area Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Fagiano Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο κ άνετο σπίτι, με όλες τις ανέσεις κ παροχές!»

• Luccainn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι ιδιοκτήτες. Τα δωμάτια. Η καθαριότητα. Το πάρκιν. Η τοποθεσία. Το μαγικό lucca. Όλα ήταν καταπληκτικά.»

• Sesto di Moriano-Cozy Apt with Garden&Parking! Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία εξαιρετική σε ήσυχο χωριό στην φύση.»

• Casa Alessia Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η θέση του καταλύματος είναι εξαιρετική, πολύ κοντά στο ιστορικό κέντρο της πόλης !! Το σπίτι είναι πολύ άνετο και υπέροχα διακοσμημένο , με γούστο και προσωπικό στυλ!! Η επικοινωνία με την οικοδέσποινα ιδιαίτερη φιλική !!»

• Màrita Apartment Βαθμολογία σχολίων: 9

«Καθαριοτητα ανεση»

• Monolocale Lucca PellegriniLittleHouse Βαθμολογία σχολίων: 10

«Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι από τη διαμονή μας στο συγκεκριμένο κατάλυμα. Είναι εξοπλισμένο με ό,τι χρειάζεται μια οικογένεια, πεντακάθαρο και σε άριστη κατάσταση. Η οικοδέσποινα Laura είναι πολύ ευγενική και εξυπηρετική, πάντα πρόθυμη να βοηθήσει με προτάσεις για εστιατόρια και δραστηριότητες στη Lucca. Ευχαριστούμε πολύ!»

• Agriturismo La Conte Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ευγενική και πρόσχαρη η Jiulia μας κέρδισε όλους !!!! Πολύ όμορφο πρωινό με παραδοσιακές πίτες της περιοχής !!!»

• Vinciguerra Central House Tuscany Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο οικοδεσπότης μας υποδέχθηκε και μας καλωσόρισε με σταφύλια και άλλα φρούτα Άριστο σπίτι με όλες τις ανέσεις. Ιδιωτικό πάρκινγκ με τηλεκοντρόλ της πόρτας εισόδου Πραγματικά η διαμονή όλης της οικογένειας ήταν άριστη»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Lucca Area

βάσει 27.537 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com