2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Pustać Lüneburska Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Wolterdinger Hof Ocena: 9

„Wszystko zgodnie z planem, polecam!”

• „Duży piętrowy apartament”

• „Lokalizacja bardzo dobra. Pokój wystarczający.”

• „Cisza”

• „Super hotel. Cisza i spokój. Polecam!”

• „Wraz z moim partnerem jestesmy bardzo zadowoleni z kilkudniowego pobytu w tym miejscu. Rewelacyjna lokalizacja, osrodek polozony jest w "srodku lasu", pelno zieleni, cisza i spokoj. Osrodek jest idealny dla osob, ktora chca wypoczac na lonie natury. Na terenie osrodka znajduje sie jeziorko, w ktorym mozna poplywac, pole do gry w siatkowke, plac zabaw. Domek, ktory wynajelismy, byl bardzo czysty!!!!! Swieza posciel, czyste reczniki, bardzo czysta lazienka, aneks kuchenny choc maly, to dobrze wyposazony w garnki, patelnie, talerze itd. Jedyna rzecza, ktorej mogloby komus brakowac bym piekarnik, ale mozliwe ze nie ma go tylko w tych mniejszych domkach. Toalety i lazienki znajduja sie nie tylko w wynajmowanych domkach, ale rowniez w oddzielnych pomieszczeniach sanitarnych znajdujacych sie na terenie osrodka, co jest bardzo praktyczne. Toalety i lazienki sa bardzo nowoczesne i zadbane, zreszta tak jak caly osrodek. Serdecznie polecamy to miejsce i z pewnoscia tu jeszcze wrocimy :) !”

• „Doskonałe śniadanie, dobra lokalizacja - bardzo cicho. Zielono i spokojnie. Duży parking.”

• „Bardzo przyjemne miejsce z miłą obsługą. Hotel położony wśród lasów i pół uprawnych. Za oknem słychać śpiew ptaków. Miejsce dla osób szukających ciszy.”

• Hotel Acht Linden Ocena: 10

„Bardzo przyjazny i pomocny personel ,polecam restauracje.”

• „Przepiekny hotel w spokojnym miejscu, z niepowtarzalnym klimatem. Naprawdę wyjątkowe miejsce, wygodne i przytulne. Bardzo wygodne łóżka, czyściutkie pokoje i łazienki. Bardzo bogate śniadania. Przemiła obsługa, miła, sympatyczna, bardzo pomocna. Jestem pewien, że wrócę w to miejsce jeszcze wiele razy. Bardzo gorąco polecam. Naprawdę wow!”