2. Comentarii despre hoteluri în Elveţia
  3. Comentarii despre hoteluri în Elveţia
Lucerne and surroundings Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Seehotel Sternen Scor din comentarii: 10

„Locație excelentă către lac , curat , personal foarte amabili și plăcuți inclusiv proprietarii . Impresii excelente !”

• „Curat..”

• „Totul”

• ibis Styles Luzern Scor din comentarii: 9

„Centrale”

• ibis budget Hotel Luzern City Scor din comentarii: 10

„Personal amabil la recepție, camere curate”

• Hotel Thorenberg Scor din comentarii: 10

„Mic dejun excelent. Transport gratuit cu trenul pana la Luzern. Parcare uriasa. Priveliste frumoasa asupra unei pajisti.”

• „Personalul extrem de amabil, am ieșit după check in sa vizitam zona, iar doamna de la recepție a văzut dinăuntru că o luam în direcția opusă și a ieșit după noi în fața hotelului sa ne redirecționeze. Pentru că hotelul nu este situat in centrul orașului, de la recepție ni s-a oferit un talon cu care puteam ajunge in centrul orașului, gratuit. Pentru preturile practicate la transport in Elveția, a fost o mare facilitate. Micul dejun variat și gustos, curățenie în spațiile comune, dar și în camere.”

• Boutique Hotel KARL Scor din comentarii: 9

„Chiar dacă am ajuns mai repede, ni s-au făcut formalitățile de cazare. Personalul este de nota 10. Camerele au fost mari, spațioase. Micul dejun foarte bun.”

• Businesshotel Lux Scor din comentarii: 10

„Personal amabil,locație excelentă, recomand acest hotel.”

• ibis budget Hotel Luzern City Scor din comentarii: 8

„Zonă aproape de centru . Cazare bună pentru o oprire de o noapte .”

Cele mai bune 30 hoteluri din Lucerne and surroundings