2. Grčka: recenzije hotela
  3. Makedonija: recenzije smještajnih objekata
Makedonija Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• #Danae Apt by halu! Apartments Prosječna ocjena: 5

„Lokacija je odlicna, blizu svih sadržaja pješice, blizu autobusne stanice za aerodrom.”

• Palm Beach Apartment Peraia Prosječna ocjena: 9

„Domaćin je vrlo pristupačan, simpatičan i uljudan! Sve se da lijepo s njim dogovoriti! Apartman se nalazi na dobroj lokaciji 50tak metara od plaže. Apartman je uredan i dobro opremljen.”

• Pantheon, Nilie Hospitality MGMT Prosječna ocjena: 10

„Lokacija, opremljenost smjestaja, cistoca.”

• Akritas Hotel Pefkochori Prosječna ocjena: 10

„Jako cist i udoban apartman .Osoblje veoma ljubazno , lokacija je izvrsna sve je tu u blizini .”

• Beauty Thessaloniki Apartment Prosječna ocjena: 10

„Aspolutno sve je bilo izvrsno. Smještaj identičan fotografijama. U maloj kuhinji imate sve što je potrebno za kuhanje (uključujući sol, ulje, šećer, kavu) što je jako korisno kada putujete s malim djetetom kao ja. Sve čisto i uredno, kreveti jako udobni. Ostali smo 5 dana pa se domaćica ponudila da treći dan dođe očistiti stan i promijeni ručnike što je jako pohvalno! Imali smo kasni let pa nam je dopustila duži ostanak u stanu bez naknade. Gostoprimstvo na najvišem nivou, hvala Stella! Lokacija je savršena za istraživati grad - unutar 10 minuta imate sve važne lokacije za posjetiti a četvrt u kojoj je apartman je sama po sebi živopisna sa puno malih lokala i trgovina. Apsolutna uživancija u gradu, definitivno moj odabir ako opet budemo dolazili u Solun.”

• Erofili Prosječna ocjena: 8

„Lokacija odlicna”

• „Osoblje,lokacija,ljubaznost na visokom nivou,preciznost,gotovo sve je profesionalno”

• „Svidjela mi se jako lokacija, osiguran parking i uredenje i cistoca apartmana. Apartman nije toliko daleko od centra,a ulica je mirna i lijepa za spavanje. Bilo je vruce, no apartman ima klima uredaj i to je super. Kreveti su udobni.”

• LDG Rooms Prosječna ocjena: 10

„Čisto, uredno, odlična lokacija, mirno, blizu plaže, ima veliki izbor restorana, prodavnica, pekara. Vlasnik je vrlo ljubazan i prijatan. Uživali smo sa porodicom, pravi odmor za telo i dušu.”

• MK Boutique Apartment Perea Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo odlicno. Sigurno cemo se opet vratiti!”