3. Macedonia – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Macedonia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Katerina to dobry duch tego miejsca. Blisko do Afitos. Hamak. Ogród oliwny. Bliskość plaży. Taras na którym można zjeść śniadanie.”

• Melody Apartments Ocena: 10

„Bardzo miła gospodyni. Miejsce gdzie znajduje się apartament jest dobrą bazą wypadową dla zwiedzania półwyspy Sithonia. Mieliśmy wypożyczony samochód. Wyposażenie kuchni było super. Niczego nam nie brakowało dla samodzielnego gotowania. Jest w ogrodzie altanka z grillem do własnej dyspozycji. Nie daleko też znajdują się restauracje.”

• „Czystość pokoi.”

• „Bardzo zaangażowana i pomocna właścicielka.Wszystko na 10! Polecamy jak najbardziej.”

• Irodotou Studio Ocena: 10

„Kontakt z właścicielem. Samodzielne zakwaterowanie. Wyposażenie kuchni. Lokalizacja. Cudowna restauracja tuż obok.”

• „Miejsce zlokalizowane na uboczu, było cicho i spokojnie. A jednoczesnie blisko do centrum miasteczka z licznymi knajpami i sklepami. Między basenami zostały posadzone krzaczki, dzięki temu większą intymność od sąsiadów z domku obok. Basen o głębokości ok 1,5m codziennie sprzątany. Na plus też duży teren z tyłu domku. Dla dzieci miejsce do zabaw. Przed domkiem miejsce do zaparkowania. Basen i taras od strony zachodniej, duzo slonca po poludniu. Polecam.”

• „Super pokój czysto, ogromna łazienka. wszystko mega. Polecammm”

• CASA QUERCU Ocena: 10

„Wszystko było super, doskonały kontakt z bardzo pomocnymi i sympatycznymi gospodarzami. Wyposażyli kuchnię w dodatkowy sprzęt na którym nam zależało i wydłużyli nam pobyt o kilka godzin. Polecam”

• „Bardzo ładnie zlokalizowany klimatyczny obiekt.”

• „Obiekt nowy, zadbany, widać, że właściciele starają się zadbać o rozwój obiektu. Czysty, codziennie sprzatany, w pełni wyposażony pokój. Wokół panuje cisza, z daleka od zgiełku turystów, a jednocześnie w pobliżu zaplecza gastronomicznego, sklepów spożywczych, stacji benzynowych itp. Jest to dobra lokalizacja dla chcących zwiedzić półwysep kasandra oraz sithonia.”