2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Makedonija
Makedonija Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Kastoria Hotel Apartments Ocena gostiju: 10

„Mi smo bili u app broj 11 na prvom spratu. Smeštaj je komforan, kreveti preudobni, velika terasa s pogledom na more, sve je čisto, peškiri su menjani 5. dana, kuhinja je opremljena svim neophodnim sudovima, na vratima od terase su komarnici i roletne. Hotel se nalazi bas na ulazu u Hanioti, lako ga je uočiti. Od hotela je par minuta peške do plaže, idealno za jutarnje kupanje. Do centra ima 10-15 min lagane šetnje. Sve nam se svidelo, a sinu naročito dva gnezda koje su napravile laste na samom ulazu u hotel..lep osećaj je bio boraviti u ovakvom objektu.”

• „Veoma sam zadovoljan! Stan je na veoma pristupacnoj lolaciji. Cistoca je na visokom nivou. Komunikacija sa vlasnicom je izuzetna. Stan je veoma brizljivo opremljen! Doći ću ponovo!”

• Villa Kalliopi Ocena gostiju: 10

„Smeštaj za svaku pohvalu i preporuku! Bili smo skeptični zbog niske cene, ali sve je bilo perfektno! Mnogo bolje i lepše nego u nekim skupljim hotelima i smeštajima. Sobe se čiste svaki dan! Dvorište predivno, sa mnogo prirodnog hlada, sa ležaljkama, ljuljaškama, klupicama... Ima dovoljno prostora da svako ima svoju intimu. Privatna peščana plaža na koju se izlazi direktno iz dvorišta. Čitala sam komentare da se gosti žale na komarce, ima ih, ali svi prozori i vrata imaju mreže za komarce. Komaraca ima svuda, bolje da nas grickaju dok smo na moru nego na poslu. :) Pogled sa terase je nestvaran! Na terasi je hlad pre podne. Lokacija je dobra jer se lako mogu obići sva mesta Halkidikija. Najiskrenija preporuka!”

• „Godinama letujemo u ovom studiju, sve pohvale Studio je u mirnom mestu, na 5 minuta peske imate mali centar sa prodavnicama i restoranima, plaza je na 50m, najlepsa plaza na Sitoniji, Trani Ammounda. U dvoristu je uredjen parkic i basta za decu i odrasle, sve je kao sa slika. Apartmani su opremljeni svim aparatima, higijenicarka cisti u dogovoru sa vama sobu, preporuke”

• Vivian House Ocena gostiju: 7

„Domacica Maria je bila dostupna cijelo vrijeme.”

• „Taverna pored apartmana.”

• Evdokia's Apartments and Rooms Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo super.”

• Vila Sofia Ocena gostiju: 9

„Izuzetno cisto, ljubazno osoblje, jako blizu plaze i setalista.”

• Vila Vergina Ocena gostiju: 10

„Lokacija smeštaja je Top Sve u blizini Nikad bolji domaćini na usluzi 24h”

• Antonis apartment Ocena gostiju: 10

„Veoma čist i uredan apartman. Izuzetno ljubazni domaćini. Lokacija odlična, plaža odlična. Za svaku preporuku. Zaslužuju 10.”