2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije smeštajnih objekata u regiji Makedonija
Makedonija Proverene recenzije smeštajnih objekata od stvarnih gostiju

• Kymata by Anastasia Ocena gostiju: 10

„Sadržaj sobe, lokacija, čistoća, parking, sve je bilo odlicno. Preporuka i veliki pozdrav za Anastasiu”

• Studio Eleni Ocena gostiju: 10

„Lep prostor, prostran ,udoban, čist. Gazdarica ljubazna. Objekat blizu autoputa.”

• Kallirroi Apartments Ocena gostiju: 10

„Gospodin Tomas je bio izuzetno ljubazan domaćin, nenametljiv a uvek tu ako zatreba. Smestaj jako čist i udoban.U kuhinji ima sve što je potrebno.Sve pohvale i naravno preporuka😊”

• Anastasia Apartments Ocena gostiju: 7

„Udobni kreveti, i odvojena kuhinja, preko puta plaže.”

• Angelo Studios Ocena gostiju: 9

„Čistoća na zavidnom nivou,mesto je mirno za odmor,plaza i setaliste blizu.”

• G & G guesthouse Ocena gostiju: 10

„Одлична локација, у самом центру. Домаћина нисмо видели, али нам је дао прецизна упутства за паркирање, и како да уђемо у апартман, који је био чист и садржајан, пун лепих детаља. Иначе Едеса је прелеп град. Са бањом Позар која је тридесетак километара удаљена од града, је идеална варијанта за дан два паузе до јонског мора.”

• Makis Apartments Flogita Ocena gostiju: 10

„Everything was absolutely perfect! We loved everything!!! We started communication with the host as soon as we booked the apartment. He explained everything to us, sent us a map so that we could get there easily. Nikos, the host, is very kind man, cordial and unobtrusive, as is his hole family. From the first moment we felt welcome. The two bedroom apartment was great. Old but gold. The equipment in the apartment is so good that nothing is missing. Everything was perfectly clean, well organized. A huge terrace on which there is an awning as protection from the sun. The beach is less than a 1-minute walk away. We couldn't have dreamed of a better place for our vacation. Thank you Nikos for everything!! Sve je bilo apsolutno savršeno! Sve nam se svidelo. Počevši od komunikacije sa domaćinom već pri rezervaciji. Sve nam je objasnio, poslao nam mapu da lako stignemo. Nikos je veoma ljubazan čovek, srdačan i nenametljiv, kao i cela njegova porodica. Dvosoban stan je bio odličan. Oprema u stanu je toliko dobra da ništa nije moglo da nam fali. Sve je bilo savršeno čisto, dobro organizovano. Ogromna terasa na kojoj se nalazi tenda kao zaštita od sunca. Plaža je udaljena manje od 1 minuta hoda. Nismo mogli da sanjamo o boljem mestu za naš odmor. Hvala ti Nikos na svemu!”

• Alkion Boutique Living Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo super. Apartmani su novi i čisti, čiste se svakog dana, peškiri se takodje menjaju. Domaćini su ljubazni i uvek dostupni. Sve što je potrebno ima unutar studia/apartmana.”

• Sea view Perea Apartment Ocena gostiju: 10

„Lokacija, dostupnost smeštajne jedinice liftom, besplatni dobar internet, TV sa različitim dostumnim kanalima, opremljenost i čistoća kuhinje i kupatila, blizina javnog prevoza....”

• Blue kyma studios Ocena gostiju: 10

„Smeštaj je udaljen na samo par metara od plaže, pogled sa terase je izvanredan, kao na slikama. U terminima kada je najviše temperatura tokom dana, kafu možete ispijati na terasi i uživati u pogledu na more i laganom letnjem povetarcu. Posebno bismo pohvalili divne domaćine koju su bili jako ljubazni I srdačni, otvoreni za sve i dostupni u svakom momentu. Apartman je jako čist i udoban i poseduje sve ono sto je potrebno za funkcionisanje. Lokacija je odlična, na tri minuta hoda od šetališta, prodavnica, restorana. Još jednom sve pohvale za divne domaćine koji su nam ulepšali boravak i zbog kojih smo se osećali kao kod kuće. Sigurno ćemo se ponovo vratiti.”