2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Španělsko hodnocení hotelů
Mallorca Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Na Forana Průměrné hodnocení: 10

„Hotel Na Forana je můj splněný sen o aktivní, pohodové a klidné dovolené strávené v příjemném prostorném hotelu přímo u pláže uprostřed svých přátel-zaměstnanců hotelu, kteří plní má přání ještě než jsem je vyslovila. To vše za překvapivě příznivou cenu. Úsměv a zájem o klienta je velmi nadstandardní kvalita hotelu. Byla jsem ubytovaná v prostorném a světlém pokoji dostupném výtahem, s větším balkonem. Pohodlná postel, účelně zařízená koupelna, velká vestavěná skříň, posuvné skleněné dveře na balkon, zatemňovací závěsy a klimatizace zpříjemňovaly můj pobyt v pokoji. Vnitřní rozlehlé prostory hotelu s bílým mramorem, sedacími soupravami, designovými předměty a obrazy vytvořily velmi příjemnou, klidnou atmosféru pro posezení a popovídání nebo odpočinek při čekání. Sklenka welcome drinku vypitá v klidu těchto prostor mě dostala do dovolenkové nálady. Venkovní prostory mě překvapily velikostí a rozmanitostí. Terasa venkovního bazénu, terasa pro slunění, terasa se stínem i terasa s podiem pro častá večerní show s barem absolutně splňovaly různá přání klientů. Oba bazény - vnější i vnitřní, bazének - vířivka, sauna a masáže - to vše doplňovalo možnosti blízké pláže, popřípadě nabízelo alternativu při nepřízni počasí. Restaurace hotelu situovaná do dvou pater s venkovními terasami poskytovala různé možnosti jak příjemně strávit čas u jídla. Pohled na vlny moře rolující se po pláži zaplavené ranní sluncem z terasy restaurace spolu s popíjením kávy je nezapomenutelný! Servis jídel v samoobslužné restauraci s teplým pultem a kuchařem, který před vámi připravuje speciality, a široký výběr masa, ryb, příloh, zeleniny, ovoce, dortů a zmrzliny, byl úžasný. Hotelová kavárna přilehlá k bazénu i k pláži poskytovala osvěžení i krásný výhled na pláž. Tento výjimečný hotel nabízí pohodu, klid a pozitivní energii v této neklidné době!“

• Hotel Riu Playa Park - 0'0 All Inclusive Průměrné hodnocení: 7

„Dobré jídlo, pokoj, posilovna“

• Diamant Hotel & Aparthotel Průměrné hodnocení: 9

„Výborná polopenze, velký výběr, ochotný personál v jídelně, baru i na recepci . Velký venkovní bazén“

• BJ Playa Blanca Průměrné hodnocení: 7

„Hotel má skvělou polohu. Vše je blízko. Parkování u hotelu je bezplatné. Pokoj byl čistý a každý den pokojová služba uklízela.“

• MLL Blue Bay Průměrné hodnocení: 9

„Nádherný výhled, většinou milý personál“

• Ona Palmira Paradise Průměrné hodnocení: 7

„Překvapilo nás okolí hotelu krásná zahrada,bazén. Velmi dobré snídaně, večeře nic nám nechybělo Doprava do hotelu byla dobrá kousek od nej je autobusová zastávka a spoustu malých obchodů“

• Catalonia Majórica Průměrné hodnocení: 8

„Velmi bohatá snídaně, terasa s nádherným výhledem na přístav, to stejné od venkovního bazénu. Rodinný pokoj s vyklápěcími postelemi je pro čtyřčlennou rodinu na pár nocí úplně v pohodě. Třešničkou na dortu je vlastní hotelová lanovka, která vás doveze na hlavní ulici s přímými autobusy do centra - skvělé na prohlídku Palmy. Parkování zdarma na ulici v okolí bez problémů, 17 Euro/noc za hotelovou garáž nám přišlo zbytečné.“

• BQ Alcudia Sun Village Průměrné hodnocení: 8

„Příjemný rodinný rezort s bazénem, brouzdalištěm a dětským bazénem se skluzavkami. Apartmány dostatečné, na rozkládací pohovce se dvě děti v pohodě vyspí. Stravování all inclusive - hlavní jídla s velkým výběrem a v dobré kvalitě, celodenní snack průměrný založený na smaženém. Pět minut pěšky od pláže, obchůdků, dalších restaurací a kaváren. Malé dětské hřiště u restaurace, větší u dětského bazénu, venkovní posilovna hned vedle hotelu.“

• Garau Petit Hotel Průměrné hodnocení: 8

„čisté“

• Hotel Eolo Průměrné hodnocení: 10

„Krásný hotel u moře s nádherným výhledem, výtěčná snídaně vč. Prosecca :)“