2. Полша отзиви за хотели
  3. Малополско отзиви за ваканционни имоти
Малополско Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Krakow B&B Оценка от отзивите: 5

„Банята“

• 7 Koron - Exclusive Apartments Оценка от отзивите: 7

„Местоположението е перфектно, в самото сърце на Стария град Краков, в близост до възлова спирка и стоянка на таксита. Домакинът беше любезен да ни осигури допълнителни завивки, както пожелахме. Чисто беше, интериорът е много интересен, уютен и в духа на полската култура. Достатъчно голямо пространство за семейството. Кухнята беше удобна и снабдена с необходимите уреди и прибори. Локацията е на тиха уличка, пряка на главната пешеходна, така че беше тихо и комфортно за почивка.“

• Royal Apartments by LoftAffair Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е идеално, ако искаш да опознаеш графа пешеходно. В близост е до Стоянка на таксита и автобусни спирки, така че да не се движите много с багаж. Модерно обзаведено, удобно и уютно. Препоръчваме горещо.“

• Tresor Barska Apartments Оценка от отзивите: 9

„Страхотно мило посрещане от домакините - майка и син. Бяха ни осигурили платен паркинг на съседната улица и дори ни заведоха до там лично. Показаха ни всичко в апартамента. Оставиха ни брошури какво да посетим, както и ни препоръчаха няколко места за хранене. Краков е красив, особено разходката с корабче по Висла. Не пропускайте!“

• Apartament Tango Оценка от отзивите: 8

„Местоположението е изключително добро. Апартаментът е в тиха улица в центъра на Стария град и в близост до парк. Основните забележителности са на пешеходно разстояние. Централната гара се намира на 10-15 минути пеша, което е допълнително удобство. Домакините успяха да ни осигурят по-ранно настаняване от обичайното. Апартаментът е чист и поддържан.“

• CracWoW K8 No.10 Apartment Оценка от отзивите: 9

„Перфектно местоположение“

• Blossom - Old Town Residence Оценка от отзивите: 8

„Разположението.Оборудването е добро.Отзивчива комуникация с домакините.“

• Libro Rooms Оценка от отзивите: 9

„Супер локация, отопление на пода в банята, хубави тигани, удобно легло, телевизор с програми.“

• DReAM Garden Palace Оценка от отзивите: 10

„Мястото е изключително близо до централната част на Стария град (9 минути пеша). Кварталът е спокоен и уютен. Стаята беше изключително удобна - чиста. Банята - просторна. Мястото е изключително добро!“

• Cracow Pilotów Cosy Studio with Free Parking by Renters Оценка от отзивите: 9

„Хубаво местоположение с възможност за паркиране.Транспорта е редовен и изключително точен.Интернета беше силен.Имаше всичко необходимо и в кухнята.Настаняването беше добре организирано.“

30-те най-добри ваканционни имота в Малополско

въз основа на 992 114 отзива за ваканционни имоти на Booking.com