2. Полша отзиви за хотели
  3. Малополско отзиви за ваканционни имоти
Малополско Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Daniel Griffin Aparthotel by Artery Hotels Оценка от отзивите: 8

„Местоположението е много добро, персоналът е учтив, но за сумата, която ми взеха, би трябвало да ни дадат и закуска поне, 106 евро са си сериозна сума.“

• Old Town Vistula Premium Apartments Оценка от отзивите: 10

„Апартамента е страхотен, има си безплатно място за паркиране в близост. Перфектни сауна и джакузи, прозрачна баня. До сградата има един куп заведения, магазини, пекарни.“

• Villa Jurka Оценка от отзивите: 10

„Прекрасна,голяма къща в малко село сред природата.Налични всички удобства за голяма група от 4 семейства възрастни и две деца.Едната спалня е с по-малко легло и в нея трудно спят възрастни.Гаража и двете паркоместа вършат чудесна работа.Налични велосипеди за разходка сред полята.Малък селски магазин наблизо.Тишина и чист въздух.Перфектно.“

• Turnau City Aparthotel Оценка от отзивите: 10

„Препоръчвам! Комплексът с апартаменти е на удобно място на няколко минути пеш от централната гара и до стария град. В близост има магазини и мол Галерия. Комплексът е нов с удобства - градина и паркинг. Апартаментите са оборудвани с всичко необходимо. Чисто и красиво обзаведено - сепло и удобно.“

• St Gertruda Apartment Free Parking CityBeat#2 Оценка от отзивите: 9

„Чист и удобен апартамент, на пешеходно разстояние от забележителности и заведения, с безплатен пакинг. Лесно настаняване. С удоволствие бих отседнала пак.“

• Bogoria Residence - LoftAffair Collection Оценка от отзивите: 10

„На самият център близо е до всичко.Персоналът е много мил и усмихнат.“

• „Много добро местоположение - сградата се намира точно срещу реката, макар че апартаментът гледаше към вътрешния двор, на 10 минути пеш от стария град и на около 20 от еврейския квартал. Няколко магазина в близост, както и много приятен индийски ресторант с вкусна храна на добра цена. Самият апартамент е удобен за кратък престой, беше спазено изискването ни да има балкон.“

• B&B La Fontaine Оценка от отзивите: 7

„Хотелът е на най-централното място. Има рецепция, стаята ни беше на 4 етаж, мансардна. Много е топло в тези помещения.“

• Belle Epoque Residence Оценка от отзивите: 9

„Чист апартамент, всички нужни удобства. В съседната сграда имаше ремонт, но нямаше проблем с шума. Доста добра шумоизолация, въпреки че бяхме на ет.4. Много приветлив, приятен и любезен персонал. Изключително обилна закуска поднесена в касетка пред врата ни всяка сутрин. Много сме доволни от хотела! Локацията също е супер! Има супермаркет непосредствено до хотела. Препоръчвам!“

• Cracow Central Aparthotel Оценка от отзивите: 5

„Хотелът е с много добра локация, близо до Стария град, всички забележителности. Централната гара е до хотела с много удобен транспорт до летището. Стаята беше голяма и чиста.“