2. Малта отзиви за хотели
  3. Малта отзиви за хотели
Малта Проверени отзиви за хотели от реални гости

• IKYK Hotel- IK Collection Оценка от отзивите: 7

„Интериорът беше модерен и беше доста чисто. Персоналът беше много любезен, направиха всичко възможно да се чувстваме добре. Душовете отлични, силно налягане.“

• Sliema Hotel by ST Hotels Оценка от отзивите: 10

„Много ни хареса разположението,персонала беше много любезен,стаята беше широка с много удобно легло,следващия път ще си вземем стая с гледка.Много сме доволни и ще се върнем пак🌞“

• be.HOTEL Оценка от отзивите: 8

„Много добър хотел, хубава закуска, персонала е много усмихнат и отзивчив. Хиляди благодарности на Loredana за професионализъма с който работи и помага и на Lisa за топлото посрещане. Страхотен екип .“

• Urban Rooms by NEU Collective Оценка от отзивите: 10

„Беше чисто, закуската беше страхотна и сме много доволни от организаторката на екскурзии, която е до рецепцията.“

• Hotel Castille Оценка от отзивите: 10

„Хотела се намира на най-прекрасното място във Валета с невероятна гледка, която се разкрива от терасата докато пиете вкусно кафе на закуска.“

• Coral Hotel Оценка от отзивите: 9

„всичко беше добре, персонала беше любезен,стаите чисти ,локацията е добра, като цяло съм доволен .“

• DoubleTree by Hilton Malta Оценка от отзивите: 8

„Чисто,просторна стая с удобни легла..В ресторанта винаги е на линия Марина-македонка,която е много любезна ,усмихната и отзивчива!“

• The Diplomat Hotel Оценка от отзивите: 9

„Отлично местоположение! Близо до ферибота, до морето,красивата крайбрежна алея. Запомняща се закуска!“

• Urban Valley Resort & Spa Оценка от отзивите: 10

„Чист и поддържан комплекс. Два външни и един вътрешен басейн. Два тенис корта. Добра и разнообразна закуска. Много отзивчив персонал. Спокойствие и тишина за една адекватна почивка. Слима е на 20 минути пеш.“

• Holiday Inn Express - Malta, an IHG Hotel Оценка от отзивите: 9

„Храната, обслужването, разположението, достъпът до спа центъра“

30-те най-добри хотела в Малта

въз основа на 348 951 отзива за хотели на Booking.com