Doties uz galveno saturu
  1. Viesnīcu atsauksmju mājas lapa
  2. Malta - viesnīcu atsauksmes
  3. Malta - viesnīcu atsauksmes
Malta Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par pansijām un lauku viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• Duncan Guesthouse Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti laba viesnīca, atrašanās vieta ideāla, brokastis labas, saimnieks atsaucīgs.“

• Harbour Lodge Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Lieliska atrašanās vieta, tuvu autobusu pieturas“

• No. 17 Birgu Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Atrašanās vieta, atpūtas iespējas, apskates objekti nav tālu, satiksme laba“

• Sliema La Loggia DeLuxe Suites Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Mums patika ēkas ārpuse, arī interjers - gaitenis, koplietošanas virtuve un pati istaba bija ļoti skaistas. Virtuve labi aprīkota, bija arī kafija, sāls, eļļa, cukurs. Istabā atrodas vanna un tualete. Ļoti interesants indiešu stila interjers. Gulta bija ērta. Ļoti tīrs. Bija viens Eiropas elektrības kontakts. Iekšā tikt bija viegli, jo Natalie atsūtīja ērtu instrukciju selfcheck kastītei ar atslēgu. Ēka atrodas tieši pretī autobusa pieturai Mrabat un atrodas 7 min gājiena attālumā no Balluta līča. Tur atrodas autobusa pieturas uz Sliema ferries un pretējā virzienā uz Čirkewwa un Rabatt. Līcī ir smilšu pludmale un var staigāt pa promenādi vai gar pašu jūru pa akmens plāksnēm. Mums ļoti patika!“

• The 1930's Maltese Residence Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Lielisks nams ar savu vēsturisko auru! Saimnieks - sirsnīgs, gādīgs, rūpīgs un ļoti, ļoti atsaucīgs! Tā kā mēs neesam tūristi klasiskie, tad meklējām tieši šādu vietu - autentisku un ar šarmu. Ēkā ir daudz vēsturisku artefaktu un par katru no tiem saimnieks var pastāstīt. Mēs dzīvojām 1.stāvā istabā nr.1 Apartamentiem ir virtuves zona apvienota ar viesistabu, vannas istaba, guļamistaba un pavisam neliels pagalms. Saimnieks pirmajā dienā mūs izveda ekskursijā pa tuvējo apkārtni. Pastāstija kur būtu vērts doties, nedaudz par vēsturi un citām vērtīgām tēmām. Jutāmies ļoti gaidīti un aprūpēti. Noslēdzošajā dienā saimnieks mums piedāvāja citu istabu (lidojums bija krietni pēc izrakstīšanās laika), kur nolikt mantas un ieiet dušā pirms lidojuma. Tas bija ļoti mīļi, ļoti novērtējam! Ja dodaties uz Maltu, tad noteikti palieciet šeit. Tas būs pilnībā cits piedzīvojums - vērtīgs, pilnvērtīgs un neaizmirstams! Oliver, Tu esi labākais! Mēs noteikti atgriezīsimies Maltā un noteikti šeit pat! ❤️🙏🏼“

• The Siggiewi Suites Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Lieliska neliela privāta naktsmītne netālu no lidostas tiem, kuri vēlas Maltu apceļot ar auto.“

• The Maltese Sun Viesu sniegtais vērtējums: 8

„Viesnīca atrodas klasiskajā maltiešu mājā, vairāk kā 100 gadus veca. Īpašnieki maksimāli saglabāja mājas seno izskatu-durvis, logus, grīdu. Brokastis ir skaistā terasē. Ir pieejama sauļošanās terase! Ļoti laipns personāls!“

• Marble Arch Home Viesu sniegtais vērtējums: 6

„Atbilstoši cenai!“

• The Suites – Piazza Kirkop Viesu sniegtais vērtējums: 10

„Ļoti laba lokācija, ērta iereģistrēšanās un izreģistrēšanās, kas ir svarīgi, ja ir nakts ielidošana vai izlidošana. Tuvu lidostai. Pieejamas labas brokastis.“

• Le 3 isole Viesu sniegtais vērtējums: 9

„Mums ļoti patika dzivoklitis. Pati saimniece ļoti laipna un sagaidija.Brokastis vienmer labas un pietiekami kaut mums vajadzēja doties uz lidostu 4:00 no rīta pat brokastis bija no saimnieces puses.Superiga atieksme pret klientiem.“