2. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
Manche Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Flor du Mont Gîte Βαθμολογία σχολίων: 7

«Μεγάλος χώρος, δυο κρεβατια, κουζινακι με καφετιερα. Ικανοποιητικες οδηγιες απο τον ιδιοκτητη. Ησυχη γειτονια κοντα στο mont saint Michel, ομως δεν το βλεπεις.»

• Le Marquis De La Guintre Βαθμολογία σχολίων: 8

«Οι ιδιοκτήτες ήταν πολύ φιλόξενοι ,φιλικοί και πολύ εξυπηρετικοί.το δωμάτιο ήταν όμορφο ζεστό και το μπάνιο ερύχωρο. Πολύ κοντά στο Μοντ Σαιντ Μισέλ, που φαινόταν αν έβγαινες στο παράθυρο.»

• Au p'tit Mont Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα ήταν υπέροχα. Η τοποθεσία ήρεμη και σε καταπληκτικό σημείο στην εξοχή. Με περπάτημα 5 λεπτών έβλεπες το κάστρο του Saint Michel και όλη την πεδιάδα. Η ατμόσφαιρα του καταλύματος ήταν πολύ θερμή και φιλική. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, μεγάλο, άνετο με άρωμα φρεσκάδας και καθαριότητας. Η Veronic ήταν τέλεια οικοδέσποινα. Είχαμε πρόβλημα με το αυτοκίνητο ενοικίασης και προσφέρθηκε αμέσως να μας μεταφέρει από το σταθμό του τρένου στο κατάλυμα και αντίστροφα καθώς και να μας πάει έως το κάστρο του Saint Michel. Μας έδωσε και δύο δικά της ποδήλατα και κάναμε μια απίστευτη βόλτα στην εξοχή και στο κάστρο. Το πρωινό ήταν καταπληκτικό με τοπικά και σπιτικά προϊόντα σε ατμόσφαιρα οικογενειακή. Θα θέλαμε να μείνουμε περισσότερες ημέρες. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα ξαναπήγαιναμε σε επόμενο ταξίδι μας. Σε ευχαριστούμε για όλα Veronic μέσα από την καρδιά μας.»

• ARC EN CIEL B&B Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν καταπληκτικά!! Οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί, χαμογελαστοί κ πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουν!! Ίσως η καλύτερη εμπειρία που είχαμε από ξενοδοχείο!!! Όλα σούπερ!!!»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Manche

βάσει 55.910 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com