2. Comentarii despre hoteluri în Austria
  3. Comentarii despre hoteluri în Austria
Mayrhofen-Hippach Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Fewo Christina Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este deosebit, am simțit ca suntem acasă , nu ne-a lipsit nimic din ceea ce ne trebuia. Gazdă foarte discretă și atentă la nevoile noastre.”

• Haus Tasser Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect. Locaţie intimă, călduroasă, plăcută ochiului, dotată cu tot ce este necesar pntru o vacanţă perfectă. Împărţira camerelor este ideală pentru 2 familii. Dormitoarele sunt situate de-o parte şi de alta a bucătăriei ceea ce creează intimitate absolută ambelor familii. Intrarea în dormitoare este decomandată, astfel că poti ieşi şi intra fără să treci prin bucătărie şi fără să-i deranjezi pe ceilalţi. Curăţenia este la ea acasă, ca la farmacie, iar gazdele sunt atât de discrete încât nici nu simţi că locuiesc în acelaşi imobil. Raportul calitate-preţ, excepţional. Nota 1000 gazdelor pentru modul în care gestionează această afacere. Felicitări! Recomand cu cea mai mare încredere.”

• Hotel Eder Scor din comentarii: 9

„Mâncarea de la cina foarte buna. Zona de relaxare minunată - 4 saune, jacuzzi, piscina.”

• Hotel Berghof Mayrhofen GmbH Scor din comentarii: 10

„Confortabil, curat,mâncarea diversificată, foarte bună .”

• ZillergrundRock Luxury Mountain Resort Scor din comentarii: 10

„Tot”

• das Cityhouse Scor din comentarii: 8

„Aproape de pârtia de ski Tux, camere frumoase , exista o camera unde puteți sta sa Jucați jocuri sa va uitați la Tv , mi sa părut foarte frumos !”

Cele mai bune 30 hoteluri din Mayrhofen-Hippach