2. Německo hodnocení hotelů
  3. Meklenbursko-Přední Pomořansko hodnocení ubytování k pronájmu
Meklenbursko-Přední Pomořansko Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Ferienhaus Till & Lotte Průměrné hodnocení: 10

„Všechno v pořádku, pobyt jsme si moc užili.“

• "Haus Rubert" strandnah - Fewo cc Průměrné hodnocení: 5

„Líbila se mi poloha apartmánu, přes les jsme byli za 5 minut u pláže.“

• Doppelzimmer in Kühlungsborn Průměrné hodnocení: 8

„Lokalita ubytování je velmi hezká. Pan domácí je moc milý, komunikativní, vstřícný a ochotný se vším pomoci. Porouchalo se nám auto, doporučil nám servis v Bad Doberan, kde byli opravdu skvělí, velmi rychlí a profesionální a ještě nás nechal bez předchozí rezervace v pokoji další noc (museli jsme zůstat den déle kvůli opravy auta). Mockrát děkujeme! Cena za ubytování zcela odpovídá pokoji a jeho vybavení. Nikdo nemůže být překvapen, pokud umí číst. Všechno bylo velmi čisté, funkční a upravené. Poměr ceny a kvality je naprosto v pořádku.“

• Ostseehaus Odin Doppelhaushälfte Průměrné hodnocení: 8

„Ok“

• Quartier am Haff Průměrné hodnocení: 5

„U moře“

• Haus Zudar / Prora Průměrné hodnocení: 9

„Moc pěkný, moderní apartmán. Vše nové a velmi funkční. Kuchyň 100% vybavená. Pláž je oddělena úzkým pásem lesa, vhodným pro venčení psa i procházku přírodou.“

• Villa Strandidyll Wohnung 7 Průměrné hodnocení: 8

„Krásný, čistý a prostorný byt v centru turistického centra s nádherným výhledem. Perfektní parkování a také přístup k moři. Na bytě nic nechybělo, dokonce ani kit pro umývání (tablety do myčky, houba atd...)“

• Villa Strandvogt Průměrné hodnocení: 10

„Skvěle vybavený apartmán. Pohodlné postele a zvuková izolace. Terasa byla skvělá na snídaně“

• „Čistě, prostorné ubytování, skvěle vybavené. Nádherný výhled do okolí a na nábřeží.“

• Haus Strandburg Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé umístění v blízkosti moře , nedaleko centra i nádraží. Pokoj čistý a vybavený vším, co jsme potřebovali.“