2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Meklemburgia-Pomorze Przednie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Meklemburgia-Pomorze Przednie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Gospodarz przysłał bardzo dokładną instrukcję odbioru kluczy - wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów. dołączył też zdjęcia skrzynki na klucze oraz lokalizacji parkingu”

• „Świetne wyposażenie kuchni i całego obiektu. Jest wszystko co potrzebne do wypoczynku. Ponadprzeciętna czystość. Bardzo miły właściciel. 50m do smacznej restauracji rybnej i sklepu ze świeżymi rybami. Bardzo zadbana i spokojna miejscowość. Dużo podróżuję i mam porównanie, naprawdę ten Bussines jest super prowadzony, jestem pod wrażeniem wystroju, wyposażenia, wygody. Polecam…”

• „śniadania dobre lokalizacja doskonała”

• Seeresidenz Klink Ocena: 10

„bardzo urokliwe miejsce z widokiem na jezioro, miła atmosfera, dużo dobrych tras rowerowych”

• „Podobały się widoki z okna, pyszne śniadania i obsługa, cisz możliwość przebywania na terenie ośrodka z psami. Pani mówiąca po Polsku w recepcji. Idealne miejsce wypadowe na zwiedzanie Rügii. Miejsce do którego byśmy chcieli wrócić. Można odpocząć”

• Jennys Hofladen Ocena: 9

„Cisza spokuj,zadbany dom ,duży pokuj a w nim wszystko co potrzeba.”

• „Lokalizacja”

• „Spokojna okolica, mieszkanie z wygodnym tarasem, miejsce parkingowe blisko mieszkania, wyposażenie zawierało wszystko co jest potrzebne, blisko port z lokalną restauracją”

• „Lokalizacja, wielkość apartamentu, wyposażenie, jakość WIFI, Cisza mimo żę przy głównej ulicy, taras i śniadania w tarasie, wystrój wnętrza, wyposażenie kuchni, express do kawy (przelewowy), bliskość morza, blisko piekarnia i supermarket.”

• „lokalizacja była bardzo korzystna,”