2. Турция отзиви за хотели
  3. Средиземноморски отзиви за ваканционни имоти
Средиземноморски Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• River Park Residence Lara Оценка от отзивите: 8

„Хареса ни съотношението цена - качество. Господина, който ни изпрати на 7 май сутринта беше много любезен, но се наложи да чакаме да провери стаята. Апартаментът, в който отседнахме беше за 5 човека и имаше две спални , дневна с кухненски бокс, баня и балкон /идеално за петима/.“

• Yücemek Apart Оценка от отзивите: 10

„Хареса ни локацията,самия апартамент беше просто уникален ,доста луксозен,чист и уютен ! Персонала е страхотен ,усмихнати,винаги са насреща . Заслужава си ,отново ще посетим !“

• Meyde Boutique Suites Оценка от отзивите: 7

„Местоположение“

• Moon suites Оценка от отзивите: 10

„Много добра локация,чисто и уютно.Паркинг за автомобили.Спокойно и тихо място.“

• Villa Noble Оценка от отзивите: 10

„Всички удобства бяха отлични“

• Irem Garden Hotel & Apartments Оценка от отзивите: 10

„Супер хотел,идеален за семейства. Персоналът е любезен, местоположение е добро. Всичко е супер.“

• Royal Homes 502 Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше супер, чисто, уютно и прекрасен изглед“

• Villa Ay Оценка от отзивите: 1

„Nishto“

• Ahi Evran by Newinn Оценка от отзивите: 10

„Беше удобно като местоположение. Човека, който ни посрещна беше много любезен. Стаята беше чиста и напълно отговаряща на снимките. Добро съотношение цена качество.“

• Granda Apart Оценка от отзивите: 9

„Хотелът е с впечатляваща раздвижена архитектура и чудесно декорирана градина. Стаята е подредена с вкус. Леглата бяха много удобни. Басейнът беше перфектен и с кристално чиста вода. Имаше хубава гледка към града.“

30-те най-добри ваканционни имота в Средиземноморски

въз основа на 66 944 отзива за ваканционни имоти на Booking.com