2. Turcja – opinie o hotelach
  3. Mediterranean Region Turkey – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Mediterranean Region Turkey Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja w samym centrum Starówki”

• VESTA SUITES Ocena: 10

„Bardzo czysto. Obiekt nowy. Blisko plaży i restauracji.”

• C Suites Antalia Ocena: 10

„Bardzo dobra opcja na spanie przed / po locie. W apartamencie jest wszystko a nawet wiecej niz na jedna noc - pralka, piekarnik, żelazko. Nie jest duzy, ale czysty i wygodny. Super przyjazny i pomocny recepcjonista! Polecam na szybki nocleg przy lotnisku.”

• Guzel Yali 10 Ocena: 9

„Wyposażenie, lokalizacja , kontakt jak i cały pobyt był super, bez większych zastrzeżeń, lokal wygląda nawet lepiej niż na zdjęciach, polecam.”

• Nox Suite Ocena: 9

„Ogromny apartament z trzema niezależnymi lazienkami”

• Bayram Apart Hotel Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, bardzo blisko plaży. W pobliżu restauracje i sklepy. Pokój był duży i sprzątany codziennie. Aneks kuchenny i balkon są dobrym udogodnieniem. Recepcja jest w Twin Apart - budynek obok (chwilę szukaliśmy wejścia, bo nigdzie nie było widocznej nazwy Bayram).”

• „Bardzo wygodne łóżka, w pełni wyposażona kuchnia. Ręczniki dla każdego. Przestronne mieszkanie.”

• Mrt Suites Lara Ocena: 10

„W hotelu wystąpił problem z naszym pokojem i dostaliśmy pokój w pobliskim hotelu o wyższym standardzie bez zmiany ceny”

• VİLLA JİOK Ocena: 10

„Niezapomniane widoki prosto z niekończącego się basenu. W pełni wyposażona kuchnia, w kazdej z trzech sypialni klimatyzacja, łazienki i wygodne łóżka. Dodatkowo klimatyzacja i wspólna toaleta w pokoju dziennym na dole. Relax na tarasie na sześciu leżakach przy wschodzie księżyca znad zatoki. Jadalnia na tarasie, grill. Widok wschodzącego słońca z balkonów w każdej sypialni. Codziennie czyszczony basen przez pracownika. Cudowne miejsce na odpoczynek od wszystkiego.”

• „Spokojne miejsce.pomocny personel.”