2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Regiunea Mării Mediterane
Regiunea Mării Mediterane Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Gurses Life Hotel Scor din comentarii: 8

„Hotelul ne-a întrecut așteptările. Locația este noua, îngrijită și curata. Foarte aproape de plajă și de port.”

• River Park Residence Lara Scor din comentarii: 8

„Personal amabil”

• Bayram Apart Hotel Scor din comentarii: 10

„Locația excelenta personalu foarte amabil.. curat ..plaja la 5 minute de apartament .Recomand cu încredere”

• „Totul. Este extraordinar din toate punctele de vedere, este lucos, comod, placut, mie mi-a placut foarte mult!”

• Brandhill Apart Hotel Scor din comentarii: 10

„Un apartament foarte frumos și cu tot ce îți trebuie!”

• Vista Villas Scor din comentarii: 10

„In primul rand felicitări pentru întreținerea in stare perfecta a întregului complex: gazon tuns,piscina curata etc. Apartamentul a fost spațios,foarte curat și echipat cu tot ceea ce e necesar. Plus că am avut zilnic ,, musafiri,, din familia de pisicuțe și au fost minunate atât pentru noi cât și pentru copii. Locația este la 5 min cu mașina de Land of Legends,aproape de centru și de bazar.”

• Meyde Boutique Suites Scor din comentarii: 5

„Patul a fost relativ confortabil”

• City House Hotel Scor din comentarii: 10

„Mi-a plăcut designul hotelului, al camerei, este cu bun gust, civilizat personalul.”

• BlueHomes Villas Scor din comentarii: 9

„Casa, piscina casei, parcarea in fata casei. Camerle spatioase. Piscina (repet intentionat). Fara contact direct cu managerul, doar telefonic a fost de ajuns. Wi-Fi bun la parter si la puscina dar nu prea la etaj. La mansarda ju am încercat. Pisicile. Bine întreținut curatenia si vegetatia. Flori vii.”

• Vista Villas Scor din comentarii: 10

„Zona linistita, un complex de vile foarte frumoase si spatioase , piscina si gradina ingrijite, parcare pazita , aproape de statia de autobuz si de restaurante locale unde se mananca foarte bine.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Regiunea Mării Mediterane

pe baza a 66.944 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com