2. Francja – opinie o hotelach
  3. Midi-Pyrénées – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Midi-Pyrénées Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Le petit nid Ocena: 10

„Wspaniały pobyt, genialna lokalizacja, cicha i spokojna okolica, super wyposażenie apartamentu, nie brakowało nam niczego, bardzo dobry kontakt z gospodarzem, gorąco polecam, na pewno tu wrócimy, jeśli odwiedzimy Lourdes kolejny raz.”

• „Wygodny apartament , świetnie położony , pomocny właściciel , bezpłatny parking w pobliżu”

• „Przemiła właścicielka, mieszkanie bardzo wygodne, wszędzie blisko. Polecam na krótkie i dłuższe pobyty. Dla jednej osoby, pary z dzieckiem mieszkanie idealne.”

• „Wyjątkowe miejsce! Wspaniała lokalizacja, blisko sklepu, bardzo dobry układ i wyposażenie apartamentu. Duży plus za "taras".”

• „Lokalizacja idealna. Ponadto Panie z recepcji niezwykle pomocne i bardzo miłe.”

• „Wszystko”

• „Bardzo ładny i cichy apartament, na 4 piętrze (z windą) położony nieco dalej od Sanktuarium ale wciąż walking distance (15min). Piękny widok na góry. Kanapa w salonie po rozłożeniu daje wygodne łóżko. Czysto i schludnie. Dobry i szybki kontakt z gospodarzami”

• „Lokalizacja”

• „Lokalizacja, obiekt, aneks kuchenny w pokoju”

• „Wspaniałe miejsce do wypoczynku i zwiedzania ciekawych okolic. Na miejscu wszystko co potrzebne. Najlepsze miejsce podczas naszej długiej podróży po Francji.”