2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Upper Middle Rhine Valley Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Widok z okna na 2 piętrze był nie atrakcyjny ..Na jedną noc okey.Reszta super.Wszedzie blisko.”

• „Śniadanie w wintergarten 👌ta sala robi wrażenie 🤩”

• Hotel Rhein INN Ocena: 9

„Hotel bardzo ładnie położony nad brzegiem Renu. Pokoje czyste, personel miły. Na śniadanie każdy znajdzie coś dla siebie.”

• Hotel Zur Kripp Ocena: 6

„Hotel położony nad Samym Renem tuż obok znajduje sie restauracyjka w której można wypić kawę, piwo.”

• „Spokój i cisza, widoki z górnych pięter.”

• Hotel My My Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, z restauracji widać aż 2 zamki. Duży plus za możliwość zakwaterowania do wieczora (godz. 19:30).”

• Hotel Morjan Ocena: 8

„lokalizacja super”

• „Przyjemny i wygodny pokój, dobrze wyposażona kuchnia, herbata w cenie. Bardzo sympatyczny właściciel. Hostel spełnił oczekiwania, jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny.”

• „Na miejscu właściciel prowadzi restauracje i to na niej się skupia. Hotel raczej pozostawiony samemu sobie.”

• „Dobrze położony kameralny hotel. Dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicy, blisko uroczego Bacharach. Cisza i spokój, strumyk szumi za oknem. Stosunek jakości do ceny średni. Spodziewaliśmy się czegoś więcej patrząc na cenę obiektu i zdjęcia. Poprawnie, ale bez szału.”