2. Черна гора отзиви за хотели
  3. Черна гора отзиви за хотели
Montenegro Coast Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Historic Boutique Hotel Cattaro Оценка от отзивите: 10

„Хотелът се намира в градските стени на Котор. Старинна сграда, но много добре реновирана и с всички необходими хотелски удобства за категорията си. Ресторантът им е на ниво и храната бе вкусна, добре поднесена и оформена. Залата за акуски е уникално красива и създава усещането за една друга епоха на морски пътувания и достойни мъже и капитани.“

• Hotel Swiss Holiday Оценка от отзивите: 10

„Хотелът е много добре поддържан. Закуска страна. На близо има автобусна спирка,от където може да се вземе автобус/само една линия е/, който отива на центъра само след 3 спирки. Цена 2 евро на посока.“

• Luxury Hotel Riva - Budva Оценка от отзивите: 9

„На първа линия до морето и Стария град.“

• Hotel Swiss Holiday Оценка от отзивите: 6

„Единственото, което ми хареса е че беше чисто.“

• Hotel Aleksandar Rafailovići Оценка от отзивите: 10

„Гледката към морето е впечатляваща. Персоналът е любезен, усмихнат, страхотни са. Най вече Никола. Стаята ни беше чиста и така я поддържаха през целия ни престой. Банята е голяма, всеки ден заредена с чисти кърпи. А кухнята на ресторанта е фантастична. Толкова вкусна и добре приготвена средиземноморска кухня не бях яла, освен в Италия. Благодаря им.“

• Garni Hotel Bokeška Noć Оценка от отзивите: 7

„Много приветлив домакин.“

• Seaside Apartment Regata, only 15 meters from sea Оценка от отзивите: 9

„Местоположението е трудно за намиране в пренаселения квартал. Домакинята Любица ни чакаше на улицата и ни издирваше, като спираше всяка кола.Закъсняхме цял час в трафика. Посрещнаха ни с ракия и сок.Къщата е малка и приятна,изнендващо добре подредена от възрастните домакини .Кухнята е напълно оборудвана.Интернета не беше лош..Къщата е на самата крайбрежна улица.Има малка бетонна платформа ,на която можеш да разположеш шезлонг и удобно място със стълби да влезеш в морето..Има тереса за слънчеви бани и беседка със сянка от киви и маса за вечеря.Терасата също има място за сядане. Сутрин до 10 часа къщата е в сянка и можеш да се насладиш на слънчевия залив ,докато си пиеш кафето. Наоколо има 10-на ресторанта ,но най-добрия е на 600 метра.Отиването до Котор пеша 4 километра.Крайбрежната алея е много шарена и красива.“

• Hotel Splendido Оценка от отзивите: 10

„Много хубава локация и много отзивчив персонал“

• Hotel Bracera Оценка от отзивите: 10

„Местоположението, любезен персонал.“

• Hotel Princess Оценка от отзивите: 9

„Стаите са много удобни , банята е голяма, закуската беше достатъчно разнообразна, персоналът от рецепцията - супер внимателен и услужлив“